Seks

Porady dotyczące seksu, które są proste i łatwe w realizacji

porady dotyczące seksu

Każdy facet chce być najlepszym kochankiem dla swojej kobiety. W rezultacie martwi się, gdy nie słyszy dzikich krzyków rozkoszy. Uważa wówczas, że nie sprawdza się w roli mężczyzny, który powinien doprowadzić kobietę do mega orgazmu. Spokojnie, nie nakręcaj się tak bardzo na sam orgazm, ale zwróć uwagę na inne rzeczy. Przedstawiamy porady dotyczące seksu, które są proste i łatwe w realizacji.

Okazuj jej swoje pożądanie

Dla kobiety to jeden z najważniejszych czynników przekładających się na satysfakcję z życia erotycznego. Nie bój się okazać jej swojego pożądania. Możesz ją zawsze do siebie przygarnąć i zacząć namiętnie całować. Możesz też ją przytulić, obejmując pod biustem. Nie ma też nic złego w tym, że podczas przytulania dostajesz erekcji, przygarnij ją wówczas tak do siebie, aby ją poczuła.  Wyślij czasem wiadomość, że masz ochotę ją poprzytulać.

Pokazuj, że jest ci z nią dobrze

Jeśli okażesz jej, że jest ci z nią dobrze, nawet jeśli ona nie doszła, to poczuje bardzo silne podniecenie, które możesz następnie wykorzystać do doprowadzenia jej do orgazmu. W tym celu wystarczy jej okazać swoją satysfakcję i namiętnie całować z języczkiem, po chwili przejść do szyi i piersi.

Bądź dla niej czuły

Często ją przytulaj, całuj,  niech poczuje się dla ciebie wyjątkowa, a nie jedną z wielu. Kobiety często narzekają, że seks nie zaspokaja ich potrzeby czułości. Pokaż jej, że dostrzegasz jej oczekiwania, zanim ona wyartykułuje je na głos. To z pewnością zadziała na twoją korzyść i uczyni wasz seks bardzo satysfakcjonującym.

Mów komplementy, podkreślając jej atrakcyjność

Kobiety chcą się czuć atrakcyjne. Nie pozwól, by zastanawiała się, czy ci pod jakimiś względami nie pasuje. Tak naprawdę erotyczną atmosferę buduje się na co dzień, mówiąc kobiecie, że ma wspaniałą figurę, wąską talię, długie nogi etc. Kiedy ona czuje się dla ciebie atrakcyjna, znika niepotrzebne skrępowanie i obydwoje na tym korzystacie.

Wypieść ją za wszystkie czasy

Całuj ją namiętnie, pieść jej piersi, łechtaczkę, wymasuj pośladki, pocałuj w wewnętrzną stronę ud. To jest coś co na kobiety działa lepiej od samej penetracji. Możesz ją doprowadzić do orgazmu, zanim przejdziesz do wielkiego finału, a to już daje ci poczucie bezpieczeństwa, że nawet jeśli skończysz za szybko, to nic się nie stanie.

Powtórzcie to w nocy

To dla kobiet wyraz pożądania, dlatego nie bój się w środku nocy doprowadzić do powtórki. Wystarczy, że ją pocałujesz namiętnie lub wsadzisz rękę do jej majtek, inicjując coś więcej. Kobiety to uwielbiają.

Mów o erotycznej bieliźnie

Powiedz jej, w czym chcesz ją zobaczyć. Kobiety uwielbiają takie podniecające rozmowy. Na dodatek ona będzie myślała o tobie przez cały dzień, szykując  odpowiedni strój na wieczorne spotkanie.  Kobiety uwielbiają takie przebieranki. Może to być koronkowa bielizna, gorset, seksowna koszulka nocna, body. Okaż jej w ten sposób zainteresowanie.

Reasumując, przygotowaliśmy dla ciebie pewien przykład, jak masz działać, aby było jej z tobą cudownie w łóżku i by nie mogła przestać fantazjować o seksie z tobą.  Napisz jej koło 18 wiadomość: tak sobie myślę, że w koronkowej bieliźnie będziesz wyglądała bosko. Przygotuj swój ulubiony komplet, wpadnę po ciebie o 20. Mam nadzieję, że dziś wieczorem zobaczę twoje seksowne pośladki opięte zmysłową koronką.  Jak się spotkacie, postaw na przytulanie, przygarnij ją do siebie całym ciałem tak, aby poczuła twoje pożądanie. To ją tylko nakręci i gdy po chwili przejdziesz do namiętnej gry wstępnej, doświadczy samych przyjemnych doznań.  Pokaż jej, że jest ci z nią wspaniale, a w środku nocy doprowadź do powtórki, po której nie wypuścisz już jej ze swoich objęć aż do porannej pobudki. Odwożąc ją do domu, namiętnie pocałuj ją w usta. Kobiety to uwielbiają;)

Dodaj komentarz