Pokój kołysanek – Natasza Socha

Pokój kołysanek

Natasza Socha dała się poznać jako autorka powieści obyczajowych pełnych ciepła i życiowych mądrości. Jej najnowsza książka pt. Pokój kołysanek sprawi, że udzieli się nam atmosfera zbliżających się świąt. Boże Narodzenie to magiczny czas, kiedy każdy pragnie być dobry dla innych ludzi.

Historia mężczyzny pragnącego pomagać wcześniakom

Joachim ma 85 lat, za sobą wiele trudnych decyzji i bolesnych doświadczeń. Pomimo sędziwego wieku postanawia nieść pomoc innym. W tym celu zatrudnia się w jednym ze szpitali jako wolontariusz. Joachim ma za zadanie przytulać wcześniaki i tym samym stymulować ich prawidłowy rozwój. Historia, którą stworzyła Natasza Socha, jest oparta na faktach.

Jak odkupić dawne winy?

Akcja powieści pt. Pokój kołysanek rozgrywa się dwutorowo. Dzięki retrospekcji powracamy do czasów młodości Joachima i podjętych przez niego decyzji. Jednocześnie przyglądamy się jego aktualnym zmaganiom z rzeczywistością. Mężczyzna przypomina sobie o trudnych decyzjach, jakie podjął przed laty, pracując w prywatnym domu dziecka. Swoją obecną postawą pragnie zadośćuczynić osobom, które zawiódł.

Pokój kołysanek – powieść pełna ciepła

Pokój kołysanek to powieść, która skłania do refleksji. Czy miłość jest wieczna? Czy można wybaczyć dawne krzywdy? Czy rzeczywiście przytulanie wcześniaków ma dobroczynny wpływ na ich rozwój? Jak pozbyć się wyrzutów sumienia, które dręczą nas z powodu źle podjętych decyzji sprzed lat?

Pokój kołysanek to powieść pełna ciepła, dobra, nadziei, mądrości, która przynosi ukojenie. Jest to z pewnością książka niosąca ze sobą pozytywne emocje. Jeśli szukasz powieści, która pozwoli ci poczuć magię Bożego Narodzenia i nastroi cię pozytywnie do życia, koniecznie sięgnij po najnowszy tytuł autorstwa Nataszy Sochy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ