Kultura Styl życia

Pokaż mi – Marcel Moss

Pokaż mi

Marcel Moss zyskał ogromną popularność za sprawą swoich thrillerów Nie odpisuj i Nie patrz. Teraz przygotował dla swoich czytelników nietypową powieść. Łączy ona w sobie elementy thrillera oraz powieści erotycznej. Dlaczego warto sięgnąć po książkę Pokaż mi?

Aplikacja dostarczająca emocji

Głównym bohaterem powieści Pokaż mi jest Łukasz, który prowadzi ustabilizowane życie. Mężczyzna ma dobrą pracę, wspaniałą narzeczoną i wiedzie ustabilizowane życie.  Kolega namawia go do zainstalowania aplikacji Pokaż mi. Ma ona dostarczyć mężczyźnie nowych wrażeń, które stanowią miłą odmianę dla życia skąpanego w rutynie.

Spełnianie wyuzdanych oczekiwań Królowej

Na aplikacji Pokaż mi Łukasz poznaje Królową. Aby zdobyć jej względy, musi spełniać kolejne, coraz bardziej wyuzdane oczekiwania. Początkowo Królowa tylko fascynuje Łukasza, z czasem staje się jego obsesją, a mężczyzna jest w stanie oddać wszystko dla spotkania z nią.

Kim tak naprawdę jest Królowa?

Główny bohater podejmuje się różnych, nierzadko upokarzających zadań. Jego poczynania erotyczne są rejestrowane przez tajemniczą Królową i mogą zostać użyte przeciwko niemu. Kim jest ta tajemnicza postać i co skrywa?

Świetny thriller erotyczny

Pokaż mi to świetnie skonstruowany thriller erotyczny, za sprawą którego Marcel Moss pragnie nam uświadomić, jak wielkie zagrożenie czyha na nas na portalach randkowych. Instalujemy na swoich telefonach różne aplikacje, poznajemy różnych ludzi, wysyłamy im różne rzeczy, a tak naprawdę nie wiemy, kto siedzi po drugiej stronie, jakie ma intencje i do czego wykorzysta zdobyte materiały. To przestroga dla osób, które są zbyt naiwne i zanadto ufne. W internecie możemy spotkać niejednego psychopatę, dlatego miejmy się na baczności. Marcel Moss zwraca też uwagę na to, do czego prowadzi rutyna w związku. Tak naprawdę nie trzeba do niej doprowadzić. Wcale nie musimy sobie fundować huśtawki emocjonalnej. Wystarczy, że będziemy wspólnie odkrywać różne rzeczy.

Komentarze (3)

alibabka

3 miesiące temu

Ja nigdy nie założyłabym konta na portalu randkowym. Dla mnie to traktowanie samego siebie w kategoriach towaru.

Zostaw komentarz