Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Jak podniecić faceta podczas gry wstępnej?

jak podniecić faceta

Zwykło się mówić, że gra wstępna to element, którego pragną kobiety, podczas gdy mężczyźni woleliby od razu przejść do rzeczy. W rzeczywistości jednak obie płcie lubią rozgrzewkę przed namiętnym seksem. Jak podniecić faceta podczas gry wstępnej i sprawić, by nie mógł przestać cię pragnąć?

Delikatne ocieranie się piersiami o jego ciało

Mężczyźni nie od dziś mają słabość do naszych piersi. Kobiece sutki rozpalają ich wyobraźnię i przykuwają wzrok. Nic dziwnego, że panowie lubią poczuć je na sobie podczas gry wstępnej.  Faceci podobnie jak kobiety w niektórych kwestiach cenią sobie subtelność. Nic dziwnego, że kręci ich delikatne ocieranie się piersiami o ich ciało. Zanim przejdziecie do rzeczy, podczas namiętnego pocałunku, gdy jesteście już nadzy, możesz subtelnie przywrzeć do jego klaty. Dobrym pomysłem jest też wykonanie masażu partnerowi, gdy jesteś toples. To powinno rozbudzić w nim pożądanie.

Przeczesywanie palcami brody i szeptanie do ucha

Jak widać, nie musisz od razu rozbierać się ani dotykać jego miejsc intymnych, by rozbudzić w mężczyźnie pożądanie. Wystarczy tak niewinny gest jak subtelne przeczesanie palcami jego brody i szeptanie do ucha.  Panowie też lubią delikatny dotyk, ponieważ ten dosłownie doprowadza ich do szaleństwa. Przeczesywanie palcami brody to dość intymny gest, który świadczy o bliskości partnerów. Jeśli nie ma go w waszym repertuarze, koniecznie musisz go włączyć.

Całowanie w szyję

Wydawałoby się, że taki drobiazg prędzej rozgrzeje kobietę niż mężczyznę, faceci jednak lubią zaskakiwać. Wielu z nich twierdzi, że całowanie w szyję jest niezwykle podniecające. Potwierdzają to wyniki badań. Szyja to silnie ukrwiony i unerwiony rejon, więc pieszczenie tej części ciała rzeczywiście może dostarczyć sporo przyjemności. Gdy następnym razem on zrobi dla ciebie coś miłego, po prostu pocałuj go w szyję. Możesz też to zrobić, gdy stoicie razem w kolejce w supermarkecie. Gwarantujemy, że po powrocie do domu on będzie miał ochotę na więcej;)

Jak podniecić faceta podczas gry wstępnej? Podgryzanie karku

Wracając do niegrzecznych pieszczot, które kręcą mężczyzn, nie możemy nie wspomnieć o podgryzaniu karku. Niektórzy panowie to lubią. Oczywiście nie chodzi o to, abyś wpijała się w niego zębami aż do krwi. Zrób to delikatnie, tak, aby dać mu do zrozumienia, że silnie na ciebie działa i masz ochotę na erotyczne igraszki.

Gryzienie płatków uszu

Gdy szepczesz mu coś pikantnego do ucha, na koniec możesz delikatnie ugryźć płatek ucha. Gwarantujemy, że twój mężczyzna nie pozostanie obojętny na twoje gesty i gdy tylko będzie mógł, rzuci się na ciebie, pospiesznie zdejmując z ciebie ubranie. Jeśli tego właśnie pragniesz, zapamiętaj tę radę – gryzienie płatków uszu potrafi zdziałać cuda.

Łapanie za włosy

W łapaniu za włosy jest coś dzikiego i pierwotnego. Nic dziwnego, że faceci lubią, gdy kobiety to robią. Możesz złapać go za włosy podczas namiętnego pocałunku lub podczas stosunku, gdy on wchodzi w ciebie. To zapewne wzmocni jego doznania i zapewni wam obojgu ogromną frajdę.

Wskakiwanie na faceta w ubraniu

Masz na niego wielką ochotę? To wskocz na niego w ubraniu lub usiądź na nim okrakiem, gdy ogląda telewizję. Mężczyzn bardzo kręci fakt, że kobieta jest tak na nich napalona, że po prostu nie może się powstrzymać. Fakt, że ona na wskakuje na niego w pełnym ubraniu, świadczy o tym, że targa nią pożądanie. Gwarantujemy, że po takiej akcji żaden facet nie powstrzyma się przed zdjęciem z ciebie ubrania.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Irena

5 lat temu

Myślę, że każda kobieta wie jak rozpalić swojego faceta. Jak jesteśmy w związku już jakiś czas to wiemy co na niego działa. Najgorzej tylko jak związek się wypala i żadna ze stron nie ma ochoty na takie igraszki. Albo jedna ma a druga nie….

Zostaw komentarz