Seks

Po tych cechach rozpoznasz kiepskiego kochanka, zanim traficie do łóżka

jak rozpoznać kiepskiego kochanka

Zastanawiasz się, czy seks z nim będzie nieziemskim przeżyciem, czy jedną wielką katastrofą? Odpowiedzi na te pytania udzieli ci wnikliwa analiza jego zachowania. Po tych cechach rozpoznasz kiepskiego kochanka, zanim traficie do łóżka.

Brak poczucia humoru

Ten deficyt świadczy o braku dystansu do siebie samego i nie tylko. Najlepszy seks uprawiają ludzie, którzy potrafią żartować ze swoich potknięć, a nie traktują je śmiertelnie poważnie. Jeśli jemu bliżej do tej drugiej postawy, on strasznie się wszystkim przejmuje i traktuje łóżko jako salę egzaminacyjną, może być wam naprawdę ciężko. Każdy popełnia błędy podczas seksu. To normalne, jesteśmy tylko ludźmi i włosy opadają nam na twarz podczas pocałunków, penis nie od razu wchodzi do pochwy, nie każda kobieta krzyczy podczas orgazmu, co nie znaczy, że nie jest jej naprawdę przyjemnie.

Brak dotyku     

Kobiety uwielbiają być dotykane. Przytulane, całowane, trzymane za rękę, głaskane itp. Jeśli on żałuje ci czułości i nie lubi cię dotykać w sytuacjach innych niż te prowadzące bezpośrednio do seksu, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Tylko kiepski kochanek tak postępuje, bo brakuje mu wiedzy na temat kobiet i ich potrzeb. On nie wie, że orgazm zaczyna się od dotyku w sytuacjach nieseksualnych, bo to rozgrzewa kobietę, zanim dojdzie do gry wstępnej.

Jest narcyzem

Zachwyca się sobą i dba tylko o własne potrzeby. Nigdy nie podzieli się z tobą poduszką, nie ustąpi ci lepszego miejsca na kanapie itp. On liczy się tylko z własnymi potrzebami, a twoje ma w głębokim poważaniu. Tak nie postępuje dobry kochanek. On w łóżku także będzie takim samym egoistą jak w codziennym życiu. Tego akurat możesz być pewna.

Opowiada o swoich eks

Jeśli on opowiada ci o swoich eks, to naprawdę nie zna się na kobietach. Nigdy nie mówi się o swoich byłych podbojach miłosnych, chyba że chcesz zniechęcić wybrankę do erotycznych igraszek. Kobieta traci zainteresowanie tobą jako facetem, gdy słyszy o swoich poprzedniczkach.  Seks jest wtedy naprawdę kiepski, bo ona zastanawia się, jaka była Asia i Kasia, w jakich pozycjach to robiliście etc.

On jest niemiły wobec innych

Nawet jeśli ty bezpośrednio nie obrywasz, to i tak powinnaś się zaniepokoić, ponieważ on jest dla ciebie miły tylko dlatego, że chce cię zaliczyć. Przecież to, jaki jest wobec sprzedawców, kolegów z pracy itp., pokazuje jego prawdziwą naturę, jak również poziom empatii, który w tym przypadku wynosi 0. Wyobrażasz sobie jego kąśliwe uwagi, gdy wyskoczy ci na twarzy pryszcz, jeśli on teraz naśmiewa się ze swoich koleżanek z pracy lub ze studiów?

On szybko je i pije

Czyli lubi szybko zaspokajać swoje potrzeby fizjologiczne, do których zaliczamy także seks. Od faceta, który nie umie delektować się posiłkiem, trudno oczekiwać, że będzie dbał o twoje potrzeby w łóżku i okaże się namiętnym kochankiem. On uprawia bowiem seks w wersji fast, czyli byle jak, byle szybko.

Nieustannie narzeka

Wszystko mu się nie podoba. Remont drogi, twoje ciuchy, makijaż, potrawa, którą zjadł w restauracji itp. Im częściej marudzi, tym większe ryzyko, że będzie narzekał na to, że jesteś za słabo nawilżona i tarcie staje się dla niego dokuczliwe.

Egoistyczny

Zawsze musi być tak, jak on chce. Nieważne, że masz okres, musisz z nim uprawiać seks, bo akurat teraz ma potrzeby. Kiedy ty natomiast masz apetyt na seks, to odmawia ci go, w końcu to on decyduje, kiedy idziecie do łóżka, bo świat wcale nie musi być sprawiedliwy. To jego życiowa maksyma. Najważniejsze, aby jemu było dobrze.

Chciwy

Jeśli on tylko chce otrzymywać, nic nie dając od siebie, to świadczy o jego chciwości.  Taki facet nie będzie umiał też nic dawać od siebie w łóżku. Seks będzie dla niego jednowymiarowy. On stanie się jedynym biorcą przyjemności we wspólnej sypialni.

Seksista

Jeśli on uważa, że jesteś od stania przy garach i uważa, że masz niższe IQ tylko dlatego, że urodziłaś się  z macicą, to znak, że będzie cię w łóżku traktował jak lalkę z sex shopu. Uciekaj od niego, gdzie pieprz rośnie, bo jego stałym repertuarem jest fellatio z połykiem, ostry seks bez gry wstępnej i klapsy w pośladki.

Dodaj komentarz