Moda

Po czym rozpoznać damski garnitur premium?

Po czym rozpoznać damski garnitur premium

Obecnie coraz większą popularnością cieszy się damski garnitur. Panie, które odnoszą sukcesy w biznesie, często zakładają go do pracy. Zobowiązuje je do tego firmowy dress code. Po czym rozpoznać damski garnitur premium?

Damski garnitur premium ma dobry skład, w którym się nie pocimy

Damski garnitur premium powinien mieć świetny, naturalny skład, w którym nasze ciało się nie poci. Pamiętajmy o tym, bo odgrywa to kluczową rolę w naszym codziennym życiu zawodowym. Gdy chodzimy do pracy w garniturze z poliestru, to czujemy się mało komfortowo, ponieważ już po kilku godzinach można wyczuć na nim pot. Warto zatem zainwestować w marynarkę premium, która na zewnątrz jest wykonana z wełny, podszewka to wysokiej klasy wiskoza, czyli przewiewna tkanina, a wypełnieniem jest płótno, które doskonale trzyma formę. W ubraniu o takim składzie cyrkulacja powietrza będzie przebiegała bez zakłóceń, a nikt z naszego otoczenia nie będzie wyczuwał przykrej woni potu.

Damski garnitur premium trzyma formę i podkreśla kobiecą sylwetkę

Garnitur klasy premium powinien być doskonale skrojony i wyprofilowany. Jeśli producent pomiędzy podszewką a materiałem wierzchnim umieści płótno, to marynarka będzie trzymała formę, nawet gdy ją odepniemy. Powinna też podkreślać naszą talię oraz inne atrybuty kobiecej sylwetki.

Koszulowa linia ramion w marynarce premium

Damska marynarka premium wyróżnia się detalami. Producenci tego typu ubrań bardzo dbają o szczegóły, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Koszulowa linia ramion, która układa się w delikatną harmonijkę, tudzież plisy, wygląda wspaniale. Stanowi kropkę nad i naszej stylizacji.

Wszywka na podszewce informująca nas o pochodzeniu włókien

W marynarce klasy premium znajdziesz wszywkę na podszewce, która poinformuje cię o pochodzeniu włókien. Np. dowiesz się, że masz do czynienia z wełną z merynosa, która pochodzi ze Szkocji. Tego typu informacji nie znajdziesz na tańszej marynarce z sieciówki.

Brak wychodzących nitek

Damska marynarka premium jest wolna od niedoróbek w postaci wychodzących nitek. Oczywiście, nie przekreśla to ubrań z sieciówek. Nitki zawsze można przyciąć, ale jeśli cenisz sobie wysoką jakość i brak niedociągnięć, to lepiej postawić na damski garnitur premium.

Damski garnitur premium poznasz po detalach

Spodnie od damskiego garnituru wysokiej jakości zazwyczaj zwieńczone są materiałowym, szerokim paskiem, który podkreśla talię. Natomiast w tańszych spodniach z sieciówek możesz znaleźć praktyczną skądinąd gumkę. Niemniej odbiera ona nieco klasy naszej stylizacji. O ile taki outfit sprawdzi się na uroczystościach rodzinnych oraz w pracy, gdzie dress code nie jest zbyt rygorystyczny, to nie przejdzie już u dyrektorki banku, która musi prezentować się nienagannie.

Podszewka z filcu na kołnierzu marynarki

Bardzo często w marynarkach premium podszywa się filc pod spód kołnierza, aby go dociążyć i sprawić, aby ten zawsze układał się nienagannie przy niewielkim nakładzie naszej pracy. To bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie. Nie musimy przejmować się, że gdy idziemy na spotkanie biznesowe, coś nie trzyma swojej pierwotnej formy.

Dodaj komentarz