Miłość i związki

Po czym poznać, że wpadłeś i się zakochałeś bez reszty?

Po czym poznać, że wpadłeś i się zakochałeś bez reszty

Mężczyźni potrafią zwodzić kobiety, bawić się z nimi w różnego rodzaju gierki, ale gdy zakochają się bez reszty, stają się bezbronni jak małe dzieci. Po czym poznać, że wpadłeś i się zakochałeś bez reszty?

Żadna kobieta nie jest w stanie jej przebić

Nieważne, jak jest piękna i błyskotliwa, to o tamtej wciąż myślisz. Kochasz ją i nie możesz przestać marzyć o tym, że jesteście razem, mieszkacie razem i zasypiacie wtuleni w siebie. Wszystko ci ją przypomina. Ubrania w sklepach, reklamy kosmetyków. Ona jest dla ciebie idealna, najwspanialsza i wyjątkowa.

Ciągle o niej myślisz

Nie potrafisz wyrzucić jej ze swojej głowy. Gdy się budzisz, myślisz o niej, gdy jesteś w pracy, zastanawiasz się, jak jej mija dzień, gdy zasypiasz, martwisz się, czy nie spędza właśnie czasu z innym mężczyzną.

Denerwujesz się, gdy masz do niej napisać

Bardzo tego pragniesz, a jednocześnie się boisz. Dostajesz niemal paniki na miarę tej znanej z egzaminów, gdy wybierasz jej numer. Boisz się, że nie odbierze, będzie niemiła lub nie zechce się z tobą umówić.

Każde spotkanie i wiadomość od niej powoduje ekscytację

Cieszysz się z każdej formy kontaktu z jej strony. Jesteś taki podekscytowany, gdy do ciebie pisze, nawet gdy wiadomość nie dotyczy niczego osobistego nie jest formą podrywu.  Gdy zmierzasz na spotkanie z nią, czujesz ścisk w żołądku i motylki w brzuchu.

Pilnie śledzisz jej konta w mediach społecznościowych

Musisz wiedzieć, gdzie bywa i z kim. Jak teraz wygląda etc.  Śledzisz każdy jej wpis w mediach społecznościowych i boisz się, że w końcu zobaczysz ją w towarzystwie innego faceta. Albo dowiesz się, że zmieniła status na w związku. Boisz się miłosnych wyznań pod jej zdjęciami. Ale jednocześnie musisz wszystko wiedzieć.

Denerwujesz się, gdy na długo znika z sieci

Gdy jej nie ma, zastanawiasz się, gdzie jest i co robi. Czy nie spotyka się z innym facetem. Nie spędza z nim miło wieczoru. Po prostu kochasz ją jak wariat i jesteś zwyczajnie zazdrosny. Nie chcesz, aby miał ją ktoś inny.

Podczas spotkań starasz się spełniać każde jej marzenie

Starasz się być najlepszą wersją siebie, spełniać jej pragnienia, zanim je wypowie. Chcesz by była zadowolona z randek, by  miło wspominała czas spędzony z tobą.

Jej zadowolenie jest w łóżku ważniejsze niż twoje

Podczas seksu bardziej liczy się jej zadowolenie niż twoje. Nie chcesz, aby uznała cię za egoistę. Bardzo stresujesz się, jak wypadłeś. Martwisz się, że będzie za krótko albo pojawią się problemy z erekcją. Nie przejmowałbyś się tak swoją sprawnością seksualną i jej orgazmem, gdybyś się nie zakochał.

Boisz się, że ktoś ci ją sprzątnie sprzed nosa

Boisz się, że poznała lub niebawem pozna faceta, który zawróci jej w głowie. Wtedy stanie się całkowicie poza twoim zasięgiem.

Ciągle ci się śni

Twoja podświadomość wie, że ją kochasz najmocniej na świecie, dlatego śni ci się niemal każdej nocy. Nie zawsze są to sny erotyczne, czasem po prostu spacerujecie lub się całujecie.

Marzysz o tym, aby ją całować i przytulać

Naprawdę lubisz czuć jej bliskość, jesteś wówczas najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś już nigdy więcej jej nie dotknąć i nie pocałować.

Boisz się o jej bezpieczeństwo

Drżysz na samą myśl, że jakiś łajdak mógłby jej zrobić krzywdę, gdy wraca z pracy lub od przyjaciółki. Boisz się, że coś złego jej się przydarzy.

Dodaj komentarz