Miłość i związki

Po czym poznać, że to nie jest facet dla ciebie?

Po czym poznać, że to nie jest facet dla ciebie

Relacje damsko-męskie to dość skomplikowana materia, czasem trafiamy na kogoś, kto jest super z charakteru, ale zupełnie nas do niego nie ciągnie. Kiedy indziej spotykasz się z kimś, kto ma zupełnie inne priorytety niż ty. Po czym poznać, że to nie jest facet dla ciebie?

Nie cieszysz się na spotkania z nim

Gdy trafiasz na właściwego mężczyznę, nie możesz doczekać się spotkania z nim. Zastanawiasz się, co ubrać, aby wyglądać rewelacyjnie, jaki makijaż wykonać, jakich perfum użyć, który komplet bielizny i biżuterii będzie lepszy. Krótko mówiąc, towarzyszy ci podekscytowanie. Jeśli na spotkanie z facetem zmierzasz niechętnie, już nawet wolałabyś rozmowę z szefem, to znak, że powinnaś go sobie odpuścić. Coś nie zagrało.

Nie lubisz, gdy cię dotyka

Jeśli odskakujesz jak oparzona, gdy on tylko złapie cię za rękę lub próbuje przytulić, to znak, że nie podoba ci się, brakuje między wami chemii. Nie jest to facet dla ciebie, twoje ciało daje wyraźne znaki, że powinnaś go sobie odpuścić. Przy właściwym mężczyźnie dotyk jest czymś naturalnym, sprawiającym przyjemność obu stronom.

Nudzisz się w jego towarzystwie

Cóż, nie każdy do każdego pasuje. Niektórzy mężczyźni potrafią z pasją opowiadać o swojej pasji i z przyjemnością ich słuchasz. Drudzy non stop nawijają o swojej pracy, ulubionych alkoholach, przez co śmiertelnie cię nudzą. Jak coś ci nie pasuje w facecie, to więcej się z nim nie umawiaj.

Często cię irytuje w codziennych sprawach

Jeśli wszystko, co on robi, potwornie cię irytuje, zerwij tę znajomość. Nie ma sensu, abyście obydwoje męczyli się w tej relacji. Po prostu do siebie nie pasujecie. Dla ogarniętej kobiety, facet, który ciągle odsypia balangę, nie jest odpowiednim partnerem.

Ma inne podejście do bliskości niż ty

Jeśli jesteś osobą wymagającą dużych pokładów czułości, szukaj mężczyzny, który jest w stanie zaspokoić twoją potrzebę.  Jeśli on jest chłodny i zdystansowany, to będziesz przy nim nieszczęśliwa, dlatego rozstań się z nim na początku waszej znajomości.

Ma w życiu inne priorytety niż ty

Jeśli on jest pracoholikiem, a ty wolisz pracować tylko tyle, ile musisz, a wolny czas zainwestować w relacje międzyludzkie i własną pasję, to się nie dogadacie. Szukaj kogoś, kto pracuje 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, a popołudnia spędza na przyjemnościach – spotkaniach ze znajomymi, swoim hobby.

Nie czujesz się przy nim swobodnie

Jeśli przy facecie nie czujesz się swobodnie, boisz się, że cię wyśmieje, zaatakuje etc., to znak, że powinnaś odpuścić sobie tę relację. Gdy trafisz na Pana Właściwego, wszystko potoczy się naturalną koleją rzeczy.

Dodaj komentarz