Miłość i związki

Po czym poznać, że ten facet jest idealny dla ciebie?

idealny facet

Nie opublikujemy jednej uniwersalnej listy, po prostu musisz zrozumieć poniższy przekaz i sprawdzić, czy znajduje on przełożenie w waszej relacji. Po czym poznać, że ten facet jest idealny dla ciebie? Wbrew pozorom wcale nie jest to aż takie trudne.

Czy czujesz z nim bliskość emocjonalną?

Jeśli czujesz, że zawsze możesz z nim porozmawiać na różne tematy i naprawdę lubisz to robić, to masz szansę zbudować z nim silną więź emocjonalną. To jest naprawdę ważne, ponieważ tylko z kimś, przy kim czujesz się bezpiecznie, możesz stworzyć coś więcej. Ważne jest też, aby nie brakowało wam tematów do rozmów, inaczej  szybko się sobą znudzicie.  Nawet wymienianie zwykłych uwag nt. tego, co się dzisiaj dzieje, pomaga wam zbliżyć się do siebie. Poza tym podczas rozmów poznajesz to, co liczy się dla niego w życiu. Czy ważne są tylko pieniądze, a może on bardziej ceni ludzi i bliskość z nimi.

Czy czujesz, że nie chce cię skrzywdzić?

Jeśli czujesz, że on nigdy celowo i perfidnie cię nie krzywdzi, wręcz przeciwnie pragnie dla ciebie wszystkiego, co najlepsze. Nie chce, abyś stresowała się pracą. Chce cię wesprzeć po awanturze z sąsiadem, zawsze staje po twojej stronie i szczerze martwi się o ciebie, przynosi poduszki, przykrywa kocem, to czujesz, że to właściwy facet.

Czy macie wspólne tematy do rozmów?

Jeśli dużo ze sobą rozmawiacie i nigdy się z nim nie nudzisz, to dobry znak. Kobieta, która lubi rozmawiać, ma spore grono przyjaciółek, będzie męczyła się z facetem, który milczy i wszystko trzeba z niego wyciągać.

Czy jest coś, co lubicie robić razem?

Np. oglądać film, spacerować, śpiewać etc.? Jeśli umiecie coś zrobić razem i dobrze się przy tym bawić, to dobry znak. Gorzej, gdy jedno z was nienawidzi wszystkiego, co lubi robić drugie. Wtedy nie macie żadnej płaszczyzny porozumienia.

Czy myślisz sobie czasem, jaki on kochany?

Jeśli zdarza ci się pomyśleć podczas rozmowy z przyjaciółkami: mój facet jest taki kochany, bo nigdy na mnie nie krzyknął ani nie wkurzył się, gdy się do niego przytuliłam. Potrafi ze mną porozmawiać i mówić komplementy, dzięki którym czuję się atrakcyjna.  To dobry znak. Ważne, abyś miała poczucie, że trafiłaś na wyjątkowego faceta, który zawsze cię wesprze.

Czy lubisz uprawiać z nim seks?

To bardzo ważny aspekt. Jeśli tego nie lubisz, bo cię boli, nie otrzymujesz wystarczającej dawki czułości, on nie liczy się z twoimi potrzebami, to go sobie odpuść. To nie jest facet dla ciebie. Jeśli natomiast zawsze cię przytula przed i po, czujesz się przy nim atrakcyjna i seks z nim daje ci satysfakcję, to wiedz, że trafiłaś na właściwego faceta.

Czy macie wspólne wartości?

Czy uważacie, że należy się wspierać, być życzliwym dla innych, że przyjaźń jest ważna, a miłość nie wybacza zdrad z innymi osobami? Jeśli zgadzacie się też do tego, czy chcecie mieć dzieci, brać ślub, to trafiłaś na właściwego faceta. Unikaj mężczyzn, którzy uważają, że dziecko to wyłączna sprawa kobiety, to ona ma się nim zajmować.  Jeśli nie chcesz otwartego związku, to nie spotykaj się z mężczyzną, który uważa, że zdrada to nie problem.

Dodaj komentarz