Seks

Po czym poznać, że go podniecasz?

Po czym poznać, że go podniecasz

Zastanawiasz się, czy jesteś w jego typie? Czy oddziałujesz na jego wyobraźnię? Nic w tym dziwnego, każda kobieta pragnie budzić pożądanie w wybranym przez siebie mężczyźnie. Po czym poznać, że go podniecasz?

Gapi się na ciebie bez powodu

Oczy są zwierciadłem duszy i naszych pragnień, wystarczy, że spojrzysz w jego, a przekonasz się, że jest na ciebie napalony. Tego pożądania nie da się ukryć. Z pewnością ma je wymalowane w oczach. Jeśli wpatruje się w ciebie cielęcym, zafascynowanym wzrokiem, to z pewnością jesteś w jego w typie.

Dotyka, przytula, klepie

Jeśli on szuka każdej formy kontaktu fizycznego, aby być blisko ciebie, to znak, że wpadł po uszy. Jest tobą zafascynowany i naprawdę mocno cię pożąda. Jeśli tobie to odpowiada, to znak, że między wami występuje silny pociąg fizyczny.

Czy mówi o tym, że lubi cię dotykać

Jeśli sam mówi, że lubi cię dotykać, całować, pieścić, to znak, że mocno go pociągasz. Faceci w takich sprawach nigdy nie kłamią. Jeśli mają ochotę na kobietę, to po prostu jej to mówią między wierszami, aby nie wyjść na zboczeńców.

Prezent z aluzją

Gdy mężczyzna wręcz ci w prezencie pończochy, komplet bielizny etc., możesz być pewna, że go podniecasz, a on chce zobaczyć cię w bardzo seksownej odsłonie. Faceci nie kupują takich seksualnych prezentów, gdy nie mają ochoty na kobietę.

Jego wiadomości są bardzo pikantne

Dlatego trzymasz je zabezpieczone hasłem na telefonie, żeby nie dostały się w niepowołane ręce. Gdy mężczyzna ma ochotę na kobietę, wówczas otwarcie jej pisze o tym, że mu się śniła i był to bardzo przyjemny sen.

Namiot w spodniach

Gdy się przytulacie lub całujecie, wyczuwasz namiot w jego spodniach? Erekcja podczas przytulania to bardzo miłe doznanie dla pań, ponieważ pokazuje im, że mężczyzna ma na nie ochotę i ich pożąda.

Ciągle mu mało

Dotyku, pocałunków, przytulania i seksu. Gdy dochodzi, odpoczywa chwilę i ma ochotę na powtórkę. W końcu jego niesłabnący popęd to najlepszy barometr pożądania, jakie w nim wzbudzasz.

Upomina się o fotkę

Chce ją mieć, ponieważ lubi na ciebie patrzeć przed snem i wyobrażać sobie bardzo niegrzeczne rzeczy. Poza tym zdjęcia rozbudzają jego wyobraźnię przed wieczornym spotkaniem, które ma okazać się niezwykle namiętną nocą.

Twoja pupa to jego obsesja

Uwielbia cię namawiać do podkreślania pośladków, często je komplementuje, patrzy się na nie, gdy się nachylasz i uwielbia je dotykać.  To niewątpliwie świadczy o jego pożądaniu.

Codzienne komplementy

On nieustannie mówi ci komplementy dotyczące wyglądu, świetnej figury, włosów, oczu, pośladków etc. To musi być przejaw jego pożądania. Możesz być pewna, ten mężczyzna pragnie cię równie mocno jak ty jego.

Stara się być ciekawy w łóżku

Często próbujecie nowych pozycji, uprawiacie seks w różnych miejscach. On stara się, aby do sypialni nie wkradła się nuda. Poza tym zawsze stara się spełnić twoje pragnienia, ponieważ liczy się z twoim zdaniem i pragnie dać ci rozkosz.

Krytykuje inne kobiety

Za braki intelektualne, mocny makijaż, koszmarny makijaż lub zbyt mocną opaleniznę. To niewątpliwie świadczy o tym, że chce dać ci do zrozumienia, że ty jesteś od nich lepsza.

Rozpraszasz go

W twojej obecności nie potrafi skupić się na prowadzeniu samochodu, naprawie etc. W 100% koncentruje się bowiem na tobie i nie potrafi myśleć o niczym innym.

Jest szarmancki

Gdybyś nie wpadła mu w oko, nie puszczałby cię przodem, nie otwierał drzwi i nie odsuwał krzesła. Jego szarmanckość i dobre wychowanie świadczą o pożądaniu, jakie w nim wzbudzasz.

Przy innych mężczyznach dostaje małpiego rozumu

Jego pożądanie jest tak duże, że najchętniej przyłożyłby każdemu facetowi w twoim otoczeniu, ponieważ czuje, że inni chcą odebrać mu jego skarb, czyli ciebie.

Dodaj komentarz