Kultura Styl życia

Playboy – Laurelin Paige

playboy laurelin paige

Laurelin Paige to jedna z niezwykle popularnych pisarek specjalizujących się w romansach z elementami erotyki. Jej książki są intrygujące i pełne romantycznych scen. Nic dziwnego, że pokochały je miliony kobiet na całym świecie. Jaką historię ukazała w powieści Playboy?

Szalony wieczór, który na zawsze pozostanie w pamięci

Maddie jest absolwentką szkoły filmowej, specjalizuje się w reżyserii. Jej największym marzeniem jest kiedyś stanąć za kamerą i nakręcić film oparty na własnym scenariuszu. Koniec szkoły filmowej pragnie uczcić wraz ze swoją przyjaciółką, Bree, która zabiera ją na imprezę branżową. Podczas tego pamiętnego wieczoru, jej koleżanka robi striptiz, a Maddie poznaje tajemniczego przystojniaka. Szybko załapuje z nim świetny kontakt. Maddie pragnie tego faceta każdą komórką swojej skóry. On działa na nią jak magnes.  Nic dziwnego, że kobieta łamie swoje zalety i całuje się namiętnie z nowo poznanym przystojniakiem, którego imienia nie zna. Sytuacja robi się coraz bardziej gorąca, sprawne palce mężczyzny doprowadzają ją do orgazmu. Maddie z pewnością wylądowałaby z nim w łóżku tamtej nocy, gdyby nie pijana Bree, która potrzebowała pomocy. Kiedy nadchodzi moment rozstania, kobieta wymienia się z Micah numerem telefonu.

Strach przed miłością

Nazajutrz Micah ma rozmowę z najlepszym agentem gwiazd filmowych. To on opracowuje dla niego strategię – zero związków, możesz być niegrzecznym chłopcem i mieć panienki na jedną noc. Dzięki temu jego fanki miały poczuć, że Micah jest w ich zasięgu. Młodemu aktorowi podoba się ten pomysł, tym bardziej, że boi się miłości. Wciąż ma przed oczami rozwód swoich rodziców. Micah pod wpływem chwili kasuje numer Maddie.

Stara miłość nie rdzewieje

Mijają lata, obydwoje robią karierę w przemyśle filmowym. Maddie i Micah trafiają na siebie na planie filmowym. Ona jest asystentką reżysera, on głównym bohaterem płci męskiej. Między nimi wybucha dawna namiętność. Maddie wciąż ciągnie do Micah, choć ten boi się związku, miłości i zaangażowania. Kobieta nie chce cierpieć. Wie bowiem, co przeżyła, gdy tak pięknie rozpoczęty wieczór nie znalazł ciągu dalszego.  Z drugiej strony nie jest w stanie oprzeć się urokowi Micah. Ten facet ma w sobie coś, co ją do niego przyciąga. Rozbudza jej erotyczne fantazje, lecz nie tylko. Maddie wbrew swojej woli i zdrowemu rozsądkowi zakochuje się w nim. Czy ich miłość doczeka się happy endu? Jak Micah zareaguje, gdy spostrzeże, że sprawy posunęły się zanadto do przodu? Skapituluje i ucieknie, ulegając strachowi przed miłością, a może zaryzykuje i zyska szczęście?

Playboy – znakomity romans z elementami powieści erotycznej

Playboy to naprawdę dobrze skonstruowany romans z elementami erotyki. Czyta się go lekko i przyjemnie. Można go pochłonąć w jedno popołudnie, jeśli dysponuje się czasem wolnym. Akcja toczy się wartko i wydaje się szalenie intrygująca. Playboy to powieść, która przypadnie do gustu kobietom ceniącym sobie romantyczne historie. Laurelin Paige dba bowiem o to, aby jej książki nie były pozbawione uczuć. Playboy tak naprawdę nie zawiera zbyt wielu scen erotycznych, za to są one przemyślane i szalenie rozpalające wyobraźnię. Droczenie się Maddie z Micah buduje napięcie. To sprawia, że powieść Playboy czyta się z jeszcze większym zainteresowaniem.

Komentarze

Zostaw komentarz