Gdy pojawia się problem... Seks

Jak pieścić piersi kobiety?

jak pieścić piersi

Piersi kobiety są niezwykle wrażliwe na dotyk, to zasługa ich bogatego unerwienia i ukrwienia. Biust to część ciała, na którą zwraca uwagę większość mężczyzn. Trudno się temu dziwić, to ewolucyjny spadek po naszych przodkach, którzy w ten sposób nauczyli się oceniać płodność kobiet i ich zdolność do wykarmienia potomstwa. Na dodatek kobiece piersi są tym, co silnie podnieca mężczyzn. Wbrew pozorom, by były atrakcyjne dla panów, wcale nie muszą przypominać biustu Pameli Anderson. Jak pieścić piersi kobiety?

Orgazm sutkowy naprawdę istnieje!

Nie bez powodu we wszystkich powieściach erotycznych, których adresatkami są kobiety, sporo miejsca poświęca się pieszczotom biustu. Panie naprawdę lubią, gdy mężczyzna podczas seksu zwraca uwagę na tę część ciała. Dotyk i pieszczoty językiem potrafią zdziałać prawdziwe cuda. Czy znany jest ci termin orgazm sutkowy? Jeśli nie, nic straconego, w końcu nigdy nie jest za późno, by poszerzyć swoją wiedzę i wzbogacić erotyczny repertuar w  waszej sypialni.

Jak pieścić piersi kobiety?

Kobiece piersi są niezwykle wrażliwe na dotyk, nic dziwnego, że ich odpowiednia stymulacja potrafi doprowadzić do orgazmu.  Mężczyźni często za szybko przechodzą do rzeczy, czyli penetracji, a za mało czasu poświęcają pieszczotom innych interesujących części ciała. Jak pieścić piersi kobiety, by sprawić jej przyjemność? Trudno udzielić jednej, uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każda z pań jest inna i ma własne preferencje  w tym zakresie. Te na dodatek zmieniają się wraz  z cyklem menstruacyjnym.

Pieszczoty piersi – zrób to językiem lub dłońmi

Generalnie pieszczoty piersi możemy podzielić na oralne i manualne. Np. podczas uprawiania seksu w pozycji na jeźdźca mężczyzna ma wolne ręce i może pieścić dłońmi sutki partnerki. Może je ugniatać, naciskać, masować, pociągać za brodawki etc. Tak naprawdę wszystko zależy od wrażliwości kobiety i jej preferencji. Niewątpliwie jednak podczas pieszczenia piersi trzeba wykazać się większą delikatnością niż podczas poświęcania uwagi kobiecym pośladkom.   Obowiązuje tutaj jeszcze jedna zasada, przed owulacją i w jej trakcie można sobie pozwolić na więcej, natomiast przed okresem wrażliwość piersi zwiększa się, przez co należy dotykać je naprawdę delikatnie. Jak rozpoznać, w jakiej fazie cyklu menstruacyjnego znajduje się kobieta? Wystarczy dotknąć piersi, gdy są twarde kobieta jest tuż przed menstruacją i jej sutki potrzebują delikatnych pieszczot.

Jak podgryzać piersi, by sprawić jej rozkosz?

Za pomocą języka mężczyzna może doprowadzić swoją partnerkę do orgazmu sutkowego. Panowie mogą ssać piersi, lizać je, całować, a nawet podgryzać. Tak naprawdę istnieje wiele możliwości. Im dłużej mężczyzna pieści sutki, tym stają się one twardsze i sztywniejsze, oznacza to, że jego dotyk naprawdę silnie oddziałuje na zmysły kobiety. Pieszczoty piersi mogą zdziałać wiele dobrego, gdy mężczyźnie nie uda się doprowadzić partnerki do orgazmu podczas penetracji. Dotykając i podgryzając sutki, można zaprowadzić kobietę do bram erotycznej rozkoszy. Na dodatek pieszczenie tej części ciała jest niezwykle przyjemne dla samych mężczyzn. Panowie mają na co popatrzeć i wreszcie mogą spełnić swoje marzenie o zanurzeniu się w kobiecym biuście.

Niektóre panie lubią, gdy mężczyźni interesują się ich biustem, zanim zdejmą z nich ubranie. Całowanie dekoltu, ssanie i masowanie piersi przez cienką bluzkę – wszystko to znacznie podkręca atmosferę sypialni i ułatwia paniom osiągnięcie orgazmu.  Świadczy bowiem o silnym pożądaniu partnera, przez co kobieta czuje się niezwykle sexy;)

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz