Miłość i związki

Piękna kobieta – jak ją zdobyć?

jak zdobyć piękną kobietę

Piękna kobieta to marzenie każdego mężczyzny, nie licząc gejów, którzy interesują się przystojnymi facetami. Niestety, panowie nie umieją z takowymi rozmawiać. Jedni wyskakują ze śmiałymi tekstami i chcą zaciągnąć kobietę do łóżka. Drudzy w ogóle się nie odzywają, bo uważają, że skoro ona jest piękna, to ich odrzuci. Jak zdobyć piękną kobietę?

Postaw na kulturę i normalność

Mężczyźni, którzy podrywają piękne kobiety, często popełniają strategiczny błąd. Zachowują się w wulgarny sposób. Są zbyt pewni siebie i na zbyt wiele sobie pozwalają. Traktują ją jak pustą lalkę.  Ty bądź inny. Postaw na kulturę i normalność. Zachowuj się, jak przystało na prawdziwego dżentelmena. Bądź normalny. Rozmawiaj z nią, zadawaj pytania, opowiadaj o sobie. Ona jest przyzwyczajona do buraczanego zachowania, więc na pewno się wyróżnisz pozytywnie.

Mów jej szczere komplementy

To, że jest piękną kobietą, nie znaczy, że cierpi na przesyt komplementów. Mów jej miłe rzeczy, tylko bądź przy tym szczery i kulturalny. Unikaj idiotycznych tekstów w stylu: czy bolało, jak spadałaś z nieba?  Niektórzy mężczyźni myślą, że piękna kobieta nie potrzebuje komplementów, bo często je słyszała i trudno być oryginalnym. Powiedz jej coś, co naprawdę uważasz.

Zabieraj na romantyczne spacery

Mężczyźni piękne kobiety na ogół chcieliby zabrać od razu do łóżka. Wyróżnisz się, jeśli na początku znajomości dasz sobie na wstrzymanie i zaprosisz ją na romantyczny spacer, pokazując, że masz dobre intencje.  Na pewno wyróżnisz się i zapiszesz w jej pamięci jako godzien uwagi.

Pokaż, że jesteś dobrym rozmówcą

Kobiety lubią rozmawiać. Pokaż jej, że umiesz ją zaciekawić opowieścią o swojej pasji, a sam zostaniesz uznany za fascynującego mężczyznę.  Zadawaj pytania, ale też słuchaj i opowiadaj o sobie. To robi dobre wrażenie na paniach.

Okaż troskę

Zapytaj jej, czy nie jest jej gorąco/zimno. Zaproponuj poduszkę, odprowadź do domu. Im więcej pozytywnych komunikatów wyślesz, tym lepiej wypadniesz. Troskliwy facet to skarb.

Nie bój się być czuły

Myślisz, że czułość zostanie przez nią źle odebrana? Oczywiście, jeśli ją przytulisz na powitanie, łapiąc za tyłek, to możesz oberwać. Ale jeśli ją przytulisz, obejmiesz w pasie, złapiesz za rękę, to czułe gesty wyjdą ci tylko na dobre. Zaprocentują na przyszłość i pomogą zdobyć jej serce.

Nie dąż zbyt wcześnie do seksu

Piękna kobieta najczęściej trafia na kolesi, którzy chcą ją zaciągnąć do łóżka. Ona tego nie chce. Woli poznać kogoś wartościowego, z kim mogłaby być na dłużej. Jeśli pokażesz jej, że możesz poczekać i ją szanujesz, sporo zyskasz w jej oczach.

Podczas seksu postaw na delikatność, czułość i namiętność

Piękna kobieta to nie istota, która  wymaga od ciebie cudów w łóżku. Ona chce, żebyś był delikatny, czuły i namiętny. Możesz  w prosty sposób zostać jej idealnym kochankiem. Cały problem sprowadza się do tego, aby wyzbyć się na chwilę męskiego spojrzenia na seks i spróbować zrozumieć, o co chodzi płci pięknej. Najtrudniej jest uwierzyć, że twoja czułość jest więcej warta niż świetna technika zwieńczona orgazmem. Jesteś typowym zadaniowcem, dlatego pomyśl, że twoim celem jest sprawienie jej przyjemności za pomocą dotyku.

Nie przejmuj się, jak wypadłeś, tylko ją przytul po

Nie pozwól na to, aby kobieta czuła, że ją wykorzystałeś. Rozumiemy, że boisz się tego, jak wypadłeś, czy byłeś lepszy od poprzedników – to taka typowo męska przypadłość. Ale musisz się jej pozbyć. Po prostu przytul ją po seksie i pokaż, ile dla ciebie znaczy.

Dodaj komentarz