Miłość i związki

Oto sygnały, że straciłeś dla niej głowę!

oto sygnały że straciłeś dla niej głowę

Niezależnie, czy tego chciałeś, czy nie, straciłeś dla niej głowę. Jesteś w niej szaleńczo zakochany i nadeszła pora, by przyznać się przed sobą samym do uczuć, które od siebie odsuwasz. Oto pewne sygnały, że straciłeś dla niej głowę!

Tęsknisz za nią

Czasem jest ci tak źle, że ledwo sobie z tym radzisz. Ani praca, ani hobby, ani wysiłek fizyczny nie są w stanie zapewnić tej pustki w sercu. Po prostu chciałbyś, aby ona była teraz przy tobie, zasypiała wtulona w twoją klatę.  Źle znosisz tęsknotę, czasem masz wrażenie, że bez niej wszystko jest beznadziejne.

Śnisz o niej

Ona często powraca w twoich snach. Są to zarówno sny erotyczne, jak i zwykłe, w których idziecie razem na spacer, śpiewacie razem jakąś piosenkę, macie wspólne dziecko lub bierzecie ślub.  Jeśli często o niej śnisz, to wiedz, że coś się dzieje.

Co chwilę zaglądasz na jej profil na Facebooku

Sprawdzasz, co na nim robi, z kim dyskutuje, jaki ma nastrój, czy ktoś ci nie zagraża. Poza tym ze zniecierpliwieniem wyczekujesz jej obecności na Facebooku w godzinach wieczornych. To dla ciebie znak, że prawdopodobnie nie jest z żadnym facetem, tylko siedzi w domu i rozmawia ze znajomymi. Z drugiej strony, jak za długo siedzi na Facebooku, to zastanawiasz się, czy nie bajeruje jej inny facet.

Lubisz przeglądać jej zdjęcia

I robisz to nawet kilka razy w ciągu dnia. Podziwiasz jej urodę i nie możesz wyjść z podziwu, że tak piękna kobieta w ogóle zwróciła na ciebie uwagę. Jednocześnie boisz się, że inni mężczyźni też dostrzegają jej piękno i nie pozostają na nie obojętnymi.

Zastanawiasz się, co robi wieczorem i z kim

Jeśli nie ma jej na Facebooku i nie wiesz, co robi, ponoszą cię nerwy wraz z fantazją. Zastanawiasz się, czy nie spotkała się z innym facetem albo, o zgrozo, nie poszła z nim do łóżka.  Chciałbyś wiedzieć, czy ogląda seriale z koleżanką, czy siedzi z nią na drinku w pubie, a kolesie nieustannie do niej zagadują.

Jesteś o nią zazdrosny, przywaliłbyś każdemu z jej kolegów

Każdy facet w jej otoczeniu sprawia, że trafia cię szlag. Najchętniej pozbyłbyś się każdego z nich, aby zredukować zagrożenie. Boisz się, że jej kolega czuje do niej coś więcej i okaże się od ciebie lepszy. Poza tym widzisz, że jej kumpel ją podrywa, a ona tego nie dostrzega.

Dzwonisz do niej tylko po to, by usłyszeć jej głos

Tak bardzo za nią tęsknisz, że chcesz po prostu usłyszeć jej głos. Sprawia ci to nieopisaną przyjemność.  Czasami dzwonisz tylko po to, by usłyszeć, jak cię wita przez telefon. Uważasz, że ma przepiękny głos.

Masz nadzieję, że wieczorny SMS jest właśnie od niej

Zdarza ci się biec w podskokach do telefonu, gdy tylko wieczorem usłyszysz dźwięk SMS-a? Po cichu liczysz, że to wiadomość od niej. Gdy odkrywasz, że to kolega zaprasza cię na piwo, czujesz rozczarowanie. Tak bardzo liczyłeś, że to ona…

Chciałbyś ją spotkać na ulicy

Tęsknisz za nią i marzysz o to, że wpadniesz na nią pośrodku ruchliwej ulicy. Każde niespodziewane spotkanie z nią w roli głównej jest dla ciebie niczym wygrana w Totolotka.  Tak bardzo chciałbyś zobaczyć i ją przytulić choć na chwilę.

Często wspominasz wspólne chwile

Nie możesz odgonić się od wspomnień. Przypominasz sobie moment, gdy wymieniliście się odważnym, długim spojrzeniem, pierwszą randkę, pierwszy pocałunek, pierwszą wspólną noc. Jej uśmiech, gładkość jej skóry i zapach.

Dodaj komentarz