Miłość i związki

Oto oznaki, że seks z tobą budzi w niej emocje, bo cię kocha

seks z miłości

Zastanawiasz się, czy ona uprawia z tobą seks dla czystej przyjemności, czy robi to dlatego, że budzisz w niej ogromne emocje. Tak naprawdę można się o tym przekonać, obserwując jej zachowanie. Oto oznaki, że seks z tobą budzi w niej emocje.

Chce się przygotować do wspólnej nocy

Gdybyś był dla niej zwykłą przygodą, to nie zważałaby tak bardzo na to, czy ma na sobie najlepszy komplet bielizny, jest czyściutka i pachnąca. Kobiety, które uprawiają seks dla czystej przyjemności, nie są aż tak przewrażliwione na swoim wyglądzie. Jeśli kobieta chce, żebyś dał jej chwilkę, aby mogła się dla ciebie przygotować, to dobry znak. Istnieje tutaj prosta zależność, jej zaangażowanie emocjonalne jest wprost proporcjonalne do jej starań.

Ona bardzo mocno się do ciebie tuli

To także świadczy o tym, że wzbudzasz w niej ogromne emocje.   Jeśli ona podczas rozbierania mocno obejmuje rękami twoją szyję albo przylega do ciebie nago całym ciałem, to znak, że wiele dla niej znaczysz. Z pewnością nie jest to jeden spośród wielu numerków bez znaczenia.

Całuje cię w szyję lub kark

To w słowniku kobiet prosty komunikat, że jesteś dla niej bardzo ważny, bo wzbudzasz w niej ogromne emocje. Może to nie są najbardziej stymulujące pieszczoty, nie są też specjalnie oryginalne, ale wyraźnie pokazują, że ona ma wobec ciebie poważne zamiary.

Chce, żebyś ją przytulał po

Kobiety mają fioła na punkcie przytulania, jeśli zależy im na facecie. Po jednorazowym numerku na ogół go unikają. Ale gdy facet budzi w nich emocje, chcą być jak najdłużej przytulane. Jeśli ją obejmujesz, a ona odwdzięcza ci się tym samym i jest naprawdę miło, to znaczy, że istnieje między wami także bliskość emocjonalna.

Chce zostać z tobą na noc

Gdyby to był jednorazowy numerek, ubrałaby się pospiesznie i wyszła od ciebie. Kobiety nie lubią niezręcznych sytuacji o poranku, pod tym względem niczym nie różnią się od facetów. Ona chętnie będzie spała wtulona w ciebie, bo jej na tobie zależy.

Gdy się rozstajecie zależy jej na przytuleniu lub całusie w policzek

Ona z pewnością nie żegna się z tobą bezpłciowo, chce, żebyś ją przytulił lub sama całuje cię w policzek. To dla kobiet bardzo ważne gesty. Pokazują, że znaczysz dla niej dużo więcej, niż myślisz.

Dodaj komentarz