Miłość i związki

Oto oznaki, że jesteś bardzo atrakcyjna dla mężczyzn

Oto oznaki, że jesteś bardzo atrakcyjna dla mężczyzn

Kobiety często nie zdają sobie sprawy, jak działają na facetów. Tymczasem otrzymują wiele pozytywnych sygnałów, których nie dostrzegają lub niewłaściwie je interpretują. Oto oznaki, że jesteś bardzo atrakcyjna dla mężczyzn.

Nieznajomi mężczyźni patrzą ci się w oczy i uśmiechają

Dzieje się tak bardzo często, gdy idziesz przez miasto lub siedzisz w kawiarni z przyjaciółką. Faceci, których nie znasz, patrzą ci w oczy i uśmiechają się. Liczą prawdopodobnie, że w ten sposób zwrócą twoją uwagę i zachęcą cię do interakcji.

Mężczyźni często mówią ci komplementy

To znak, że naprawdę im się podobasz taka, jaka jesteś. Faceci w większości przypadków są szczerzy i nigdy nie pochwalą cię za coś, co im się w tobie niespecjalnie podoba. To bardziej domena koleżanek, które nie chcą ci zepsuć nastroju, mówiąc, że ta sukienka zupełnie ci nie pasuje do typu urody. Jeśli facet mówi ci, że masz piękne nogi i wspaniałą figurę, to znaczy, że naprawdę tak myśli.  A skoro mówi ci tak wielu mężczyzn, to znak, że tak jest.

Nieznajomi mężczyźni próbują zwrócić twoją uwagę

W tym celu np. głośno się śmieją w twoim towarzystwie, są dużo bardziej hałaśliwi niż normalnie. Możliwe, że też się wygłupiają, popisują szybką jazdą samochodem lub śpiewem. Nie zawsze to, co robią, jest mądre. Często może ci się wydawać, że oni zachowują się jak dzieci.

Szerzej otwiera oczy i częściej mruga

To fizjologiczna reakcja organizmu na obecność osoby, która nam się podoba fizycznie. Jeśli on w twoim towarzystwie szerzej otwiera oczy i częściej mruga, to znak, że bardzo mu się podobasz.

Drapie się po głowie

Czuje się trochę skrępowany obecnością tak pięknej kobiety u swojego boku, dlatego próbuje się skoncentrować, korzystając z najprostszych i sprawdzonych metod. Jednym ze sposobów jest właśnie drapanie się po głowie.

Próbuje się do ciebie zbliżyć

Może przesiąść się w autobusie bliżej ciebie, wręcz naruszać twoją przestrzeń osobistą w kolejce w supermarkecie. Nie zawsze jest to miłe uczucie. Często po prostu czujemy się skrępowane i lekko zagrożone.

Faceci dobrze się bawią w twoim towarzystwie

Lubią z tobą żartować, rozmawiać, wygłupiać się i spacerować. Czas spędzony z tobą mija im, jak ręką odjął. Nigdy nie mają dość i nie chcą kończyć spotkania.

Są dla ciebie bardzo mili

Kierowcy autobusów zawsze czekają, aż dobiegniesz spóźniona do drzwi, nie mają też problemu ze sprzedażą biletu, gdy nie masz odliczonej kwoty. W codziennym życiu zawsze możesz liczyć na miłe gesty ze strony płci przeciwnej.

Kobiety niekoniecznie za tobą przepadają

Masz grono sprawdzonych przyjaciółek i dobrych koleżanek, ale większość przypadkowych kobiet, które spotykasz, nie lubią cię, co widać nawet podczas obsługi w sklepie czy urzędzie. Ich postawa wynika z zazdrości, jaką w nich budzisz ze względu na swoją zjawiskową urodę, bo zawsze jesteś dla nich miła.

Dodaj komentarz