Seks

Oto oznaki, że facet jest zbyt brutalny podczas seksu

brutalny seks

Przemoc to coś, czego w sypialni nie powinno być. Nie pozwól na to, aby jego agresja stanowiła dla ciebie straszak, pod wpływem którego robisz to, co on ci każe, choć nie masz na to najmniejszej ochoty. Oto oznaki, że facet jest zbyt brutalny podczas seksu.

On jest zbyt agresywny podczas seksu, dlatego kończysz cała w siniakach

Tak, niektórzy faceci tak klepią, biją i podduszają swoje partnerki, że nie ma to nic wspólnego z przyjemnością. To zwykła agresja, widać, że ten facet nie umie inaczej wyładować złości, niż znęcając się nad tobą w sypialni wtedy, gdy jesteś najbardziej bezbronna.  Jeśli on jest zbyt agresywny podczas seksu, a ty na drugi dzień chodzisz cała w siniakach, to rozstań się z nim. Ktoś taki nie zasługuje na ciebie. To zwykły zwyrodnialec.

Jego pieszczoty sprawiają ci ból

Jeśli on za mocno ciągnie cię za włosy, klepie po pupie bez wyczucia i za mocno tarmosi piersi, a ty odczuwasz ból fizyczny, to mu o tym powiedz. Może nie mieć wyczucia i nie zdawać sobie sprawy, że to, co dla niego jest fajne, dla ciebie stanowi źródło cierpienia. Jeśli on nie reaguje na twoje uwagi, uciekaj od niego jak najdalej. Ten facet cię tylko krzywdzi!

Zmusza cię do fellatio

Nie chodzi o to, że postrzegasz je jako coś ohydnego. Po prostu zwyczajnie nie masz ochoty albo w ogóle nie odpowiada ci jego wizja seksu oralnego. Kobiety często są chętne i podejmą się fellatio, jeśli mogą je robić w prezerwatywie lub nie muszą połykać spermy. Jeśli on do czegoś cię zmusza, to znaczy, że powinnaś się z nim rozstać. W ogóle nie o to chodzi, by kogoś przymuszać do jakiegoś rodzaju seksu. Druga osoba powinna sama tego chcieć, bo tylko wtedy zrobi to zaangażowaniem.

Boleśnie nadgryza twoje brodawki sutkowe

To nie jest normalna forma pieszczot. Delikatne ssanie piersi, ich całowanie, lizanie, masowanie z wyczuciem to źródło przyjemności. Natomiast podgryzanie brodawek sutkowych powoduje jedynie ból. Nie pozwól na to, aby on cię krzywdził, wytycz wyraźne granice.

Często udajesz orgazm, bo boisz się powtórki

Jeśli wolisz udawać orgazm, by on jak najszybciej skończył, bo boisz się powtórki, to znak, że seks z nim jest zbyt brutalny. Powiedz mu wprost, co ci sprawia ból i czego wolałabyś uniknąć w przyszłości. On może nie mieć wyczucia, wtedy zwyczajnie wprowadzi twoje prośby w życie, ale jeśli jest sadystą, nie weźmie pod uwagę twoich uwag.

On zmusza cię do codziennego seksu

Ty masz ochotę uprawiać seks 3  razy w tygodniu, ale on musi codziennie. Gdy mu odmawiasz, jest agresywny. Ucieka się do agresji emocjonalnej lub słownej, dlatego uprawiasz z nim seks dla świętego spokoju. Stop, rób to tylko wtedy, gdy masz ochotę i wymień tego kochanka na lepszy model, bo trafiłaś na brutala i egoistę w jednym.

On ma dużego penisa, ale zmusza cię do analu

Seks analny nie jest tym, o czym marzą kobiety. Warto mieć to na uwadze i nie zgadzać się na miłość grecką, gdy nie jest się do niej przekonaną.  Im większy penis, tym większy ból podczas penetracji odbytu. W związku z tym nie pozwól, aby on zmuszał cię do analu.

Wymaga od ciebie krzyków

Jeśli nie masz zwyczaju krzyczeć, ale on się wyżywa na tobie za ciszę w sypialni, to weź zostaw tego sadystę i poszukaj sobie kogoś normalnego. Naprawdę zasługujesz na lepszego faceta. Uwierz, spotkasz kogoś równie przystojnego, obdarzonego lepszym charakterem, który cię pokocha i będzie traktował jak księżniczkę. Naprawdę, musisz tylko być cierpliwa.

Zmusza cię do używania zabawek

Seksgadżety sprawiają, że seks staje się oryginalny i na powrót nabiera rumieńców. Ale nie każda kobieta lubi takie zabawki i ma do tego prawo. On natomiast nie może cię zmuszać do korzystania z wibratorów i innych tego rodzaju gadżetów.

Zmusza cię do masturbacji na jego oczach

Masz prawo powiedzieć nie, jeśli cię to nie kręci, lecz krępuje. On nie może cię szantażować emocjonalnie i zmuszać do masturbacji na jego oczach. Jeśli jednak to robi, to znak, że powinnaś go zostawić i poszukać sobie kogoś lepszego.

Dodaj komentarz