Seks

Oto dowody na to, że ona uprawia seks tylko z facetami, którzy są dla niej ważni

czy seks znaczy dla niej coś więcej

Boisz się, że nie jesteś dla niej ważny, tylko pełnisz rolę czasoumilacza? Ona uprawia z tobą seks, ale jest on pozbawiony emocji? Boisz się, że może spotykać się też z innymi mężczyznami w tym samym celu? Oto dowody na to, że ona uprawia seks tylko z facetami, którzy są dla niej ważni.

Ciężko ją zaciągnąć do łóżka

Jeśli ona nie jest łatwa, musiałeś poczekać sporo czasu, zanim wylądowaliście w łóżku, to wiedz, że nie chodzi do łóżka z pierwszym lepszym dla dobrej zabawy. Najpierw dała sobie czas, aby lepiej cię poznać. Umawiała się z tobą na spacery, piwo etc.  Lubiła z tobą rozmawiać.  To znaczy, że ona prawdopodobnie potrzebuje więcej czasu, aby kogoś poznać, zakochać się w nim i dopiero wtedy iść z takim facetem do łóżka.  Gdyby dążyła do seksu na pierwszym spotkaniu, eskalując dotyk, to miałbyś powód do niepokoju.  Ale jeśli ona nic takiego nie robiła i wasze pierwsze randki były romantyczne, to znaczy, że trafiłeś na wrażliwą kobietę.

Bardzo lubi się do ciebie przytulać w trakcie

Jeśli ona chce się do ciebie przytulać w trakcie i po seksie, to wiedz, że ma dużą potrzebę bliskości. Na pewno jej się bardzo podobasz, ale też cię kocha.  Pomyśl sam, czy ty chcesz przytulać się do kobiet, których nie kochasz przy tak dobrej zabawie, jaką jest seks? Na pewno unikasz przesadnych czułości, skoro to tylko chwila przyjemności. A kobiety jeszcze łatwiej angażują się poprzez czułość i dotyk. Jeśli chce się do ciebie tulić w trakcie, to wiedz, że czuje do ciebie coś więcej.

Zostaje u ciebie na noc

Gdybyś był tylko przygodą, unikałaby takich niezręcznych momentów, a że jesteś dla niej kimś wyjątkowym, to chce spędzić z tobą całą noc, aby mieć swoje szczęście na wyciągnięcie ręki. Uwierz, kobiety są tutaj dużo bardziej prostolinijne. Gdy chcą tylko seksu, chronią swoje serce przed zaangażowaniem i z pewnością nie pozwalają na to, abyś przytulał jej do rana.

Pewne rzeczy wychodzą wam nieporadnie

Bo ona miała kiedyś partnera, ale to nie jest nimfomanka. Uprawiała seks z jednym lub dwójką mężczyzn przed tobą, dlatego działa trochę nieporadnie. Ale przecież to chyba nie powód, dla którego ją przekreślisz?

Ona się stresuje i jest spięta

Bo nie ma dużego doświadczenia, poza tym bardzo jej się podobasz i stresuje się, że coś wam nie wyjdzie i będziesz na nią zły. Bardzo chciałaby, aby obojgu było przyjemnie. Kobiety, które uprawiają przygodny seks, nie czują się skrępowane.

Nie ma wyuzdanych pomysłów

Gdyby chodziło jej o czysty seks, poznałbyś już całą listę jej erotycznych fantazji, z których część byłaby dość wyuzdana. Pamiętaj, że gdy kobieta podchodzi do seksu z uczuciem, to takie rzeczy techniczne w ogóle jej nie interesują. Będzie tylko pilnowała, aby pamiętał o prezerwatywie. Ale nie ma znaczenia, co będziecie robić, lecz jak. Czy będziesz dla niej czuły.

Woli, gdy to ty przejmujesz inicjatywę

Bo nie wie, jak się zachować, bo nie ma nie wiadomo jakiego doświadczenia i swobody w trakcie erotycznych igraszek. To oczywiście z czasem się zmieni, ale jej podejście świadczy o tym, że jesteś dla niej kimś wyjątkowym, skoro akurat z tobą poszła do łóżka.

Pisze z tobą o różnych sprawach, ale nie o seksie

Bo to nie on jest najważniejszy, lecz ty. Dlatego wymyśla różne preteksty, aby do ciebie napisać i choć chwilę pogadać. Możesz być spokojny, z pewnością nie jesteś dla niej sekszabawką, którą szybko się znudzi i rzuci w kąt.

Lubi spędzać z tobą czas i chodzić na spacery

Tutaj nie ma seksu, a jednak lubi to robić, bo liczysz się ty. Rozmowa z tobą, fakt, że ją przytulisz i spędzi z tobą czas w miłej atmosferze. Możesz zabrać ją ze sobą na jakiś zlot, wtedy przekonasz się też, czy chce tylko seksu, czy spędzić z tobą dzień.

Chętnie ci pomaga

Jeśli ona chętnie ci pomaga, służy radą, chce ci wyświadczyć przysługę, to z pewnością nie jesteś seksprzyjacielem, tylko kimś więcej. Pamiętaj, że zaangażowanie kobiety na innych polach niż seks, jest bardzo ważne i to ono definiuje charakter waszej relacji.

Dodaj komentarz