Seks

Orgazm pogłębiony – czym jest i jak go osiągnąć?

orgazm pogłębiony

Orgazm pogłębiony to coś więcej niż zwykły orgazm, który osiąga się wskutek penetracji czy stymulacji łechtaczki.  Jest on zdecydowanie trudniejszy do osiągnięcia i można go przeżyć tylko z wyjątkową osobą. O orgazmie pogłębionym wiemy od niedawna, są to zatem dość świeże informacje.

Jak osiągnąć orgazm pogłębiony?

Do przeżycia orgazmu pogłębionego konieczna jest stymulacja kilku obszarów: łechtaczki, cewki moczowej, punktu G i strefy AFE. Aby go uzyskać, należy wybrać jedną z dwóch pozycji. Można np. uprawiać seks w pozycji na pieska lub huzarskiej. Chodzi o to, by zapewnić naprawdę głęboką penetrację, podrażnić podczas niej szyjkę macicy, AFE i punkt G. Tak naprawdę najlepsze efekty uzyskuje się w pozycji na pieska, która jest bardzo prosta i zawsze wychodzi nawet niedoświadczonym kochankom.

Da ci go tylko seks z wyjątkowym mężczyzną

Orgazm pogłębiony można przeżyć tylko z wyjątkowym mężczyzną. Kobieta może go doświadczyć z facetem, którego kocha, uważa za bliskiego emocjonalnie, przy którym czuje się swobodnie i bezpiecznie. Z facetem, który wywołuje w nas trudne do okiełznania pożądanie.  W tym mężczyźnie wszystko musi nam odpowiadać, łącznie z jego zapachem i potem. Bardzo często zdarza się, że tylko raz w życiu trafiamy na faceta, przy którym osiągamy ten przyjemny stan. Seks z nim działa na nas jak narkotyk.

Prawdziwa jedność i szczyt zmysłowości

Orgazm pogłębiony ma w sobie coś mistycznego, stanowi swego rodzaju duchowe zjednoczenie. Nie objawia się w tradycyjny sposób. Nie zawsze towarzyszą mu głośne okrzyki, pulsacja mięśni miednicy etc. Kobieta czuje jednak niesamowity odlot i ma ochotę być naprawdę blisko tego mężczyzn. Po może chcieć się do niego mocno tulić etc.

Jak rozpoznać orgazm pogłębiony?

Po czym rozpoznać, że zbliża się orgazm pogłębiony? Kobieta odczuwa coś na kształt parcia pęcherza moczowego, ma wrażenie, że chce jej się sikać. Do tego dochodzi uczucie pełnej relaksacji. Orgazmowi pogłębionemu może towarzyszyć kobieca ejakulacja. Z punktu AFE wydziela się wówczas coś na kształt męskiego nasienia. To wbrew  obawom niektórych mężczyzn nie jest mocz.

Seks z najlepszym kochankiem

Orgazm pogłębiony to jak delektowanie się seksem. Pełni on rolę więziotwórczą, zbliża nas do mężczyzny, przy którym osiągamy ten stan. Po prostu czujemy, że to facet na całe życie, z którym będzie nam dobrze.  Orgazm pogłębiony jest bardzo zmysłowy. Tak naprawdę dla mężczyzny jako kochanka nie ma większej pochwały niż doprowadzenie partnerki do tego stanu. Ale tu nie chodzi o skomplikowaną technikę – seks w pozycji na pieska, ale o zmysłowość i emocje, jakie wzbudza się w kobiecie.

Gdy kobieta chce sobie pomóc w osiągnięciu orgazmu pogłębionego, może wydawać z siebie różnego rodzaju dźwięki. Może delikatnie pomrukiwać etc.  Nie jest to jednak konieczne.

Dodaj komentarz