Seks Stop z rutyną!

Orgazm podczas ćwiczeń

orgazm-podczas-cwiczen

Każda osoba aktywnie seksualnie uwielbia ten błogi stan, gdy przez ciało przechodzi fala rozkoszy, a z głowy znikają wszystkie myśli. Tymczasem okazuje się na szczyt erotycznej rozkoszy można wspiąć się nie tylko podczas zbliżenia. Orgazm podczas ćwiczeń – to temat, który budzi wiele emocji. Jedni zastanawiają się, jak go osiągnąć, drudzy nie wierzą w jego istnienie.

Orgazm podczas ćwiczeń został odkryty przez amerykańskich naukowców, którzy zauważyli, iż ćwiczenia na mięśnie brzucha mogą doprowadzić panie do bram seksualnej rozkoszy. Na wyciągnięcie takich wniosków pozwoliły im badania, w których uczestniczyło 130 kobiet w wieku od 18 do 63 lat. W tym miejscu warto zaznaczyć, iż kobiety, które zdecydowały się na udział w eksperymencie, miały stałych partnerów seksualnych. Naukowcy poprosili panie o wykonywanie ćwiczeń angażujących mięśnie brzucha. Okazało się, iż większość z nich podczas aktywności fizyczne osiągnęła orgazm. Ba, co druga uczestniczka eksperymentu nie potrafiła ukryć szczytowania przed otoczeniem.

Orgazm podczas ćwiczeń

Zastanawiasz się, jak osiągnąć orgazm podczas ćwiczeń? Ćwiczenia, które prowadzą do bram erotycznego raju, są bardzo zróżnicowane. Najwięcej kobiet osiągnęło seksualny szczyt, wykonując ćwiczenia na krześle kapitańskim. Choć trudno w to uwierzyć, orgazmu można doświadczyć także podczas podnoszenia ciężarków, choć ta forma aktywności fizycznej nie uchodzi za zbyt romantyczną i zmysłową. Co druga uczestniczka eksperymentu szczytowała podczas przyjmowania odprężających pozycji jogi. Co ciekawe orgazm podczas ćwiczeń można osiągnąć także w trakcie zwykłego spaceru, jednak to zdarza się nielicznym.

Ćwicząc mięśnie Kegla, osiągniesz orgazm?

Jeśli nauczymy się kontrolować mięśnie Kegla, orgazm możemy osiągnąć także w biurze. Wystarczy tylko rytmicznie kurczyć i rozkurczać te mięśnie, a efekty, jakie osiągniesz, z pewnością cię zaskoczą. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość, ponieważ początkowo przyjemność będzie niewielka, z czasem jednak stanie się na tyle intensywna, że znajdziesz się na samym szczycie seksualnych doznań.

Do niedawna kobiety, który chciały się zaspokoić, a nie miały partnera seksualnego, były zdane na wibratory i gadżety erotyczne. W świetle najnowszych doniesień naukowych panie nie muszą już robić zakupów w sex shopie. Orgazm mogą osiągnąć łącząc przyjemne z pożytecznym – jeżdżąc konno, uprawiając jogę, a nawet spacerując. Uprawiając sport, nie tylko osiągniemy szczyt seksualnej rozkoszy, ale też pozbędziemy się zbędnych kilogramów.

Irmina

Komentarze (9)

Emilly27k

8 lat temu

Podobnie jestem w szoku czytając ten artykuł, ale trzeba przeżyć fizycznej pikanterii podczas ćwiczeń.

sirena46

8 lat temu

Z jazdą konną to się zgodzę, o ćwiczeniach nie słyszałam. Ale, że spacerując można osiągnąć orgazm to jestem w totalnym szoku 😉

dulcynea

8 lat temu

No cóż , pewnie nie ćwiczyłam solidnie.
Choć w zasadzie nie słyszałam o orgaźmie przy ćwiczeniach.
Bo podczas jazdy konnej -słyszałam:-X

Mindi

8 lat temu

Hm. Zaskakujący artykul. Cóż, mam męża, wiec może dlatego podczas ćwiczeń skupiam się nad właściwym ich wykonaniem i nie doszukuję się innych wrażeń. Ale dla nimfomanek może to być dobry spsób rozładowania napięcia.

drobina

8 lat temu

Hmm! Fajny artykuł:-X
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy? Mam nadzieje, że dziewczyny nie pobiegły rozglądać się za kapitańskim krzesełkiem?:-X:P

Zostaw komentarz