Opowiadania erotyczne Seks

Opowiadania erotyczne: zmysłowe plany Julki

zmysłowe plany

Julka czekając na swojego partnera, nie potrafiła przestać myśleć o ekscytującym weekendzie, jaki przeżyła w jego towarzystwie. Ten facet doprowadzał ją do erotycznego wrzenia za każdym razem, gdy tylko o nim pomyślała. Ich seks był dziki, a zarazem romantyczny i czuły. Jemu nie brakowało delikatności, ale to jak, całował ją zachłannie i tak też ją się z nią kochał, rozbudziło fantazję Julki.  Ona nie mogła doczekać się jego przyjazdu we wtorek. Tymczasem snuła zmysłowe plany.

Ostatnie upały dodatkowo podgrzewały atmosferę. Julka zaczęła doceniać, że ma w łazience wygodną, dużą wannę. Musi tylko zaopatrzyć się w kilka rodzajów płynu do kąpieli i świece aromatyczne. Bardzo chciała kochać się ze swoim modelem w wannie pełnej piany. Wyobrażała sobie seks pełny silnych doznań, w końcu woda intensyfikuje doznania. Poza tym erotyczne igraszki w wannie miały jeszcze jedną zaletę, w ich trakcie nie można się było spocić.

Seks na blacie kuchennym marzył się Julce, odkąd spędziła z nim upojną noc.  Ona nie znosiła nudy. A blat miała stabilny, wygodny, w oknach wstawione rolety, więc warunki sprzyjały erotycznym igraszkom. W seksie na blacie kuchennym było coś niegrzecznego, co szalenie podniecało Julkę. Wiedziała, że to całkiem wygodna opcja, dlatego miała nadzieję, że jej boski model chętnie na nią przystanie.

Julka była tak spragniona swojego młodszego o 5 lat mężczyzny o cudownych niebiesko-zielonych oczach, który w miniony weekend wyznał jej, że jest dla niego ideałem kobiety, o którym zawsze marzył. W pracy zamiast skupić się na wysyłaniu ofert do potencjalnych reklamodawców, myślała tylko o tym, jak on przyjeżdża do niej z Krakowa, ona ma na sobie którąś z ultrakrótkich sukienek, które on tak bardzo lubi, przyciska ją ściany w przedpokoju, podnosi jej sukienkę i zaczyna się z nią kochać. Szybko, zachłannie i bardzo namiętnie. Już ta fantazja przyprawiała ją o szybsze bicie serca i niesamowicie ją podniecała.

Chciała też, aby w środku nocy obudził się w nim ogier mający ochotę na powtórkę. Przy nim wcale nie chciała spać, skoro mieli do zrobienia tyle ciekawych rzeczy. Chciała się z nim kochać od tyłu na różne sposoby. Poza tym marzyła o seksie na siedząco na jednym z czerwonych foteli w salonie.

A gdy przyjedzie w środę do niej po pracy, chciała, aby zabrał ją gdzieś na odległe wały, gdzie można kochać się w samochodzie lub na łące. Przy nim czuła, że zrealizuje wszystkie swoje fantazje, w tym te najbardziej szalone jak seks w miejscu publicznym. Jak to dobrze, że miała tyle sukienek, które można wykorzystać do tego celu.

Dodaj komentarz