Opowiadania erotyczne Seks

Opowiadania erotyczne: dla mnie jesteś idealnym kochankiem

idealny kochanek

Idealny kochanek – dla każdej kobiety pod tym określeniem kryje się coś zupełnie innego. Mamy bowiem odmienne potrzeby, zwracamy uwagi na różne czynniki, poza tym klucz do szczęścia jest często niezdefiniowany. Trudno powiedzieć w krótkich żołnierskich słowach, dlaczego dla mnie jesteś idealnym kochankiem. To bowiem obejmuje coś więcej poza techniką. Wszystko zależy od emocji, które towarzyszą wspólnym nocom.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo budzisz we mnie intensywne emocje. Seks z tobą stanowi pozaziemskie doznanie. Gdy mnie dotykasz, przeszywa mnie przyjemny dreszcz. Nawet jeśli robisz to bardzo delikatnie i dotykasz ręki lub brzucha. Marzę, by ta chwila trwała wiecznie. Uwielbiam twój dotyk.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo świetnie całujesz. Twoje namiętne pocałunki z języczkiem pobudzają mnie i doprowadzają do rozkoszy. Za każdym razem, gdy mnie całujesz, chcę, by ta chwila mogła wiecznie trwać.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo rozbudzasz moją wyobraźnię do granic możliwości. Potrafisz mnie rozpalić już podczas przytulania. Uwielbiam, jak przygarniasz mnie do siebie i leżymy razem wtuleni na łyżeczki.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo w twoich ramionach czuję się bezpieczna i atrakcyjna. Wiem, że nie zrobisz mi krzywdy i będzie mi z tobą bardzo przyjemnie, cokolwiek będziemy robili w łóżku.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo jesteś bardzo namiętny. Podoba mi się twój temperament. Gdy dotykasz mnie tak zachłannie, czuję, że odpływam. To bardzo przyjemny stan

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo przy tobie czuję, że też mam ochotę na seks. Potrafisz mnie rozpalić, zanim do czegokolwiek dojdzie. Działasz na mnie jak magnes.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo przytulasz mnie najlepiej na świecie. Zresztą nie tylko z tym sobie świetnie radzisz.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo seks z tobą to czysta przyjemność, wolna od bólu, strachu i skrępowania. Jest mi z tobą po prostu wspaniale.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo umiesz być cierpliwy, o nic mnie nie obwiniasz, nigdy do niczego mnie nie zmuszasz. Seks z tobą jest bardzo namiętny, ale nie brutalny, lecz czuły.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo zawsze pamiętasz o grze wstępnej i umiesz mnie rozbudzić już na starcie.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo budzisz we mnie same ciepłe uczucia, na dodatek bardzo mnie pociągasz fizycznie. Po prostu perfect match;)

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo możemy kochać się w różnych pozycjach. Możesz być zarówno u góry, jak i na dole, a wiem, że mnie nie przygnieciesz.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo mogę ci bez obaw opowiedzieć o zabezpieczeniu, a ty traktujesz tę informację normalnie i nie złościsz się, że musisz zakładać gumki.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo umiesz zadbać o odpowiedni nastrój. Zawsze wszystko wychodzi naturalnie.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo zawsze jest mi z tobą bardzo przyjemnie i mam ochotę na powtórkę.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo umiesz mnie pieścić i doprowadzać w ten sposób do szaleństwa. Masz bardzo sprawne palce i dłonie.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo nie brakuje ci energii, a seks z tobą zawsze jest elektryzujący i spontaniczny.

Dla mnie jesteś idealnym kochankiem, bo umiesz zadbać o to, aby nikt nam nie przeszkadzał. Zawsze też unikamy niezręcznych sytuacji, bo wiem, że mogę zostać u ciebie do rana i nie krzyczysz na mnie, gdy po wszystkim się przytulam.

Dodaj komentarz