Opowiadania erotyczne: co razem zrobimy, gdy się spotkamy

co razem zrobimy gdy się spotkamy

Marlena w ogóle nie umiała usiedzieć na miejscu. Upał rozpalał w niej najdziksze fantazje erotyczne.  Choć żadna z nim nigdy nie doczeka się spełnienia, ona wyobrażała sobie, jak to jest realizować z nim najdziksze pragnienia.

Marzenie numer jeden: spontaniczny seks

Marlena wyobrażała sobie, że idą razem na imprezę w środku lata, gdy wieje przyjemny wiatr, który muska skórę. Podczas niej smakują przepysznych drinków na bazie soku malinowego, który jest przyjemnie słodki i stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów podniebienia.  Gdy wracają, wciąż wieje letnia bryza, a on muska jej ramiona. Po drodze on kładzie swoją rękę na jej pupie, ona odwdzięcza mu się tym samym. Ich nogi same zmierzają w kierunku jego mieszkania, gdzie od progu nie umieją oderwać od siebie ust i rąk. On szybkimi ruchami zdejmuje z niej czerwoną sukienkę, odpina jej suwak i zsuwa ją na ziemię. Po chwili Marlena nie ma już na sobie stanika i majtek, czuje natomiast jego dłonie na swoich pośladkach i język zachłannie penetrujący jej usta. Gdy on obraca ją do siebie tyłem i przypiera do ściany, jest w siódmym niebie.

Marzenie numer dwa: seks poza mieszkaniem

Marlena jedzie z nim za miasto. Początkowo spacerują i rozmawiają. W końcu jednak odchodzą na odludzie, lekka bryza muska ich ciała, on obejmuje ją w pasie i mocno ją do siebie przyciąga.  Po chwili ściąga jej białe, koronkowe majtki, które ma pod krótką sukienką na ramiączkach. Kochają się namiętnie na polanie, całując się namiętnie z języczkiem, intensywnie dotykając się po całym ciele.

Marzenie numer trzy: seks na kuchennym blacie

Marlena i on jedzą na kolację pyszną pizzę z czarnymi oliwkami, popijają ją słodkim, różowym winem. Gdy kończą jeść, wzajemne pożądanie okazuje się tak silne, że musi od razu znaleźć ujście. On szybko rozbiera ją do naga i sadza na kuchennym blacie, na którym kochają się namiętnie w kilku fascynujących pozycjach, osiągając w ten sposób nieziemską rozkosz.

Marzenie numer cztery: seks w wannie

Marlena i on całują się namiętnie, jest upalny wieczór i postanawiają, że najlepiej będzie, jeśli zrobią to w wannie, która będzie obmywała ich ciała i wzmacniała doznania. Seks w pozycji siedzącej, długie pocałunki z języczkiem i obydwoje lądują w orgazmicznym raju.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ