Seks

Ona z pewnością nie chce tylko seksu

Ona z pewnością nie chce tylko seksu

W dzisiejszych czasach dzięki panującej swobodzie trudno rozpoznać intencje drugiej osoby. Wiele z nas nie wie, czy chce ona tylko seksu i dobrej zabawy, czy też zależy jej na czymś więcej. Podpowiadamy, kiedy ona z pewnością nie chce tylko seksu.

Kobiety, podobnie jak mężczyźni, w ostatnich latach stały się pewniejsze siebie i czasem decydują się na seks bez zobowiązań. Taki układ w danym okresie ich życia jest dla nich najlepszy. To ich wybór, mają do niego prawo. Jednak duża część pań pragnie związku z mężczyzną, a nie tylko dobrej zabawy. Nie wszystkie jesteśmy tak wylewne, jak by sobie tego życzyli mężczyźni, niemniej zwyczajnie nam na nich zależy.

Ona jest strasznie przytulaśna

Kobiety, gdy decydują się na seks bez zobowiązań, starają się nie przywiązywać zanadto do faceta. Dlatego nie zależy im na przytulaniu, pocałunkach czy trzymaniu za rękę. Jeśli zauważyłeś, że ona zawsze po seksie chętnie się do ciebie przytula, chyba że uciekniesz jej z łóżka, to znak, że z pewnością chodzi jej o coś więcej. Jeśli przytula się do ciebie mocno na powitanie czy pożegnanie albo robi to totalnie niespodziewanie, to też znak, że potrzebuje twojej bliskości, a nie samego seksu. Jeśli chcesz związku z nią i zastanawiasz się, o co jej chodzi, to możesz to zbadać, stwarzając dobre sytuacje do tego, aby cię przytuliła. Na przykład nie uciekając jej z łóżka, zabierając ją ze sobą do parku czy na spotkanie ze znajomymi. Jeśli będzie się do ciebie przytulać, to wiedz, że chodzi jej o coś więcej.

Strzela fochy

Gdy kobiecie zależy na facecie, zaczyna się etap fochów. Relacja oparta wyłącznie na seksie jest czysta i wolna od pretensji. Panuje w niej pełna wolność oraz brak zobowiązań. Jeśli ona obraża się i milknie, bo jej nie przytuliłeś jej podczas seksu, nie powiedziałeś komplementu albo wyraźnie stawia warunek, żebyś po nią przyszedł, to wiedz, że coś się dzieje. Jeśli chcesz związku i jej miłości, to dobry znak, bo ona jest w tobie zakochana. Jeśli zaś szukasz luźnego układu, to zawsze unikaj kobiet, które rzucają fochy, bo im nie chodzi o luźną znajomość, a o związek.

Zawsze odpowiada na luźne SMS-y

Jeśli napiszesz jej coś na luzie, to ona odpowie ci na wiadomość, jeśli jej zależy na tobie. Gdy chodzi o sam seks, kobieta nie czuje potrzeby rozmowy z mężczyzną. Odpowiada półsłówkami, nie rozwija swoich wypowiedzi. Zrób zatem test, wyślij SMS o treści: co tam? To nic zobowiązującego ani demaskującego twoje uczucia.

Dużo z tobą rozmawia

Gdy kobieta chce czegoś więcej, będzie chciała cię lepiej poznać. Jeśli przed i po seksie chce z tobą rozmawiać, to znaczy, że nie spotkała się tylko dla niego, ale też po to, by być blisko ciebie, bo jej na tobie zależy. Gadulstwo kobiety zawsze jest dobrą monetą.

Chce poznać twoją rodzinę i przyjaciół

Naprawdę kobieta, która chce tylko seksu, nie chce znać ani twojej siostry, ani twojego kumpla. Nie interesują jej twoje relacje międzyludzkie. Ale jeśli cię kocha, myśli o związku z tobą, to bliscy ci ludzie będą dla niej interesujący.

Cieszy ją seks z tobą, nie jest wobec ciebie krytyczna

Kobiety mają bardzo praktyczne podejście, widać to też w układach opartych na czystym seksie. Jeśli chodzi jej tylko o erotyczne uniesienia, to otrzymasz całą listę rzeczy, którą masz zrobić, aby było jej dobrze. Ona też uraczy cię krytycznymi uwagami, bo przecież spotykacie się tylko dla fizycznej przyjemności, dlaczego więc ma być nieusatysfakcjonowana? Głębsze relacje cechuje to, że seks jest zawsze dobry, gdy towarzyszy mu czułość i jakaś głębia. Pożądanie jest silne, namiętność także się pojawia, ale jest też chęć przytulenia się do drugiej osoby, czucia jej zapachu i przytulenia się do niej po seksie.

Dodaj komentarz