Seks

Ona pragnie seksu – co jeśli nie dam jej satysfakcji?

ona pragnie seksu

Mężczyźni często narzekają na swoje partnerki, że te nie mają ochoty na zbliżenia, wymigują się od erotycznych igraszek. Jednak gdy ona pragnie seksu, pojawia się nowy problem. Co jeśli nie dam jej satysfakcji?

Nie podchodź do tego zadaniowo

Kobieta nie oczekuje, że dasz jej mega orgazm, o jakim pisali w Cosmo. Ona chce, żeby po prostu było miło. Nie masz wpływu na to, czy doprowadzisz ją do orgazmu, ale możesz starać się, aby dać jej rozkosz. Jest jednak coś, na co masz wpływ. To przebieg gry wstępnej oraz namiętność. Aby lepiej zrozumieć, o co nam chodzi, musisz pojąć, czym jest kobieca seksualność.

Ona pragnie seksu, bo prawdopodobnie jesteś w tym naprawdę dobry i nie chodzi tu wcale o orgazm podczas penetracji. Uwielbiamy namiętnych kochanków. Takich, przy których pożądanie dosłownie w nas pulsuje, zmysły biorą górę nad zdrowym rozsądkiem, a jego dynamiczny dotyk doprowadza nas do ekstazy. Pocałunki są tak namiętne, że niemal omdlewamy z rozkoszy. On pożąda nas równie mocno jak my jego. Seks jest pełny namiętności, wzajemnego przyciągania, obfituje w czułe gesty. Gdy ocieramy się o niego podczas gry wstępnej, to czujemy, że za chwilę dojdziemy, wystarczy jeszcze kilka potarć. Na dodatek bardzo chcemy poczuć go w sobie, bo jest to takie przyjemne doznanie.

Jeśli ona pragnie seksu z tobą, to jesteś w stanie stanąć na wysokości zadania. Wystarczy tylko skupić się na poniższych punktach. Uwierz, sprawienie jej rozkoszy nie jest tak trudne, jak ci się wydaje. Nie zależy od twojej dyspozycji w ciągu dnia.

Bądź bardzo namiętny

Ona zapewne dlatego nie potrafi przestać fantazjować o seksie z tobą, bo jesteś bardzo namiętnym kochankiem. Uwierz, nawet najlepsze sztuczki podczas penetracji nie zastąpią jej namiętności. Jeśli ona czuje, że niemal się na nią rzucasz, bo tak jej pragniesz, całujesz ją zachłannie i bardzo namiętnie, całujesz też jej szyję, dekolt, błądzisz rękami po jej ciele, pieścisz ją i mocno przytulasz, to jest w siódmym niebie. Kobiety lubią seks pełny pasji, jeśli macie na siebie ogromną ochotę, to po namiętnej grze wstępnej następuje intensywny seks, który może trwać chwilę. Wbrew pozorom to nie wada, lecz zaleta. Taki pełny pasji seks jest bardzo nienasycony, podniecający i satysfakcjonujący, choć trwa stosunkowo krótko.

Nie zapominaj o czułych gestach

Kobiety uwielbiają być podczas seksu przytulane i całowane, to sprawia im nieopisaną przyjemność. A to przecież jesteś jej w stanie dać zawsze i nie zależy to od szczęśliwego zbiegu wydarzeń.

Pokaż, że jej pragniesz

Kobiety chcą seksu z facetem, przez którego czują się pożądane. Swój pociąg fizyczny możesz wyrazić, mówiąc jej komplement, pisząc pikantną wiadomość: pragnę cię, wpadnij do mnie lub mocno ją do siebie przyciągając i zachłannie całując.

Nie rób tego, czego nie lubi

Ona z pewnością ma taką krótką listę rzeczy, których nie lubi. Nie kręci jej seks analny, BDSM? Uszanuj jej granice, to nie jest w gruncie rzeczy wielka strata, bo przed wami cała paleta możliwości, z której warto skorzystać.

Bądź wyrozumiały dla niej i dla siebie

Nie złość się, gdy coś nie wyjdzie, bo np. stanie się spięta, po prostu ją przytul, nie złość się też na siebie, gdy szybciej dojdziesz. Po prostu cieszcie się sobą, bliskością, przyjemnością, wzajemnymi pieszczotami i dotykiem.

Spełnij jej minifantazję

To może być jakaś mało wymagająca pozycja, która ją kręci od dawien dawna. Np. pozycja stojąca tylna – kobiety ją lubią, bo zapewnia dość głęboką penetrację, stymuluje punkt G, a poza tym wychodzicie poza łóżko. Możecie też uprawiać seks na biurku, blacie lub w wannie. Tu nie chodzi o nic trudnego, tylko o drobną zmianę, którą obydwoje akceptujecie.

Przytul ją

Kobiety lubią być przytulane, dlatego w trakcie i po seksie koniecznie ją przytul. Uwierz, że to zaowocuje jej wielkim apetytem na seks z tobą i tylko tobą, bo będziesz jeszcze bardziej perfekcyjnym kochankiem.

Dodaj komentarz