Miłość i związki

Ona jest taka idealna – męskie obawy

ona jest taka idealna

Mężczyźni też odczuwają spore obawy, gdy na swej drodze spotkają ideał kobiecości. Piękne i mądre kobiety ich onieśmielają, dlatego też wiele z nich nie ma co liczyć na to, że facet do nich podejdzie. Panowie zwyczajnie się ich boją, nie chcą zatem ryzykować odrzucenia. Ona jest taka idealna – to częste stwierdzenie mężczyzn.

Odrzuci mnie w przedbiegach

Mężczyźni często w ogóle nie zagadują do pięknych kobiet, bo boją się, że one spuszczą ich na drzewo. Na dodatek nie wszystkie panie umieją przy tym być kulturalne i zachować się z klasą. Mężczyzna boi się, że zostanie upokorzony, a jego miłe słowa od razu zgaszone. To błąd. Warto zrobić prosty test. Zwyczajnie uśmiechnąć się do kobiety i zobaczyć, czy odpowie w ten sam sposób. Jeśli się nie uśmiechnie, trudno, chciałeś być miły. Odwzajemni uśmiech, jest raczej życzliwa i jeśli ci odmowi to w kulturalny sposób.

Ona ma wysokie wymagania

Może i ma wysokie wymagania, ale to nie oznacza, że ich nie spełniasz. Pamiętaj, że każda kobieta ma własną hierarchię tego, czego oczekuje od mężczyzny. Jedna będzie chciała mieć faceta, na którego zawsze może liczyć, który jest inteligentny i w jej typie pod kątem fizyczności. Druga zwróci uwagę, czy lubisz aktywność fizyczną i podróże.  Jak widać wymagania są różne.

Panuje duża konkurencja

Może i rzeczywiście więcej facetów zwraca na nią uwagę, ale niewiele z nich zagaduje, bo większość się boi. A jak już zagada, to nie każdy jest przecież w jej typie.  Poza tym jeśli ona zwróciła na ciebie uwagę, to znaczy, że masz w sobie to coś.

Nie spodobam się jej

Skąd taki pesymizm u większości mężczyzn? Jeśli kobieta wysyła sygnały zainteresowania, chce  z tobą rozmawiać, to z pewnością jest dużo lepiej, niż zakładasz. Jeśli nie przypadłbyś jej do gustu z wyglądu, to po co by się z tobą umawiała?

Ona będzie chciała się tylko zabawić, ale na partnera wybierze kogoś lepszego

Piękne i mądre kobiety nie są z automatu wyrachowane. One nie bawią się mężczyznami, nie karmią się ich uwagą etc., choć twierdzą tak na niektórych męskich portalach. Piękna kobieta może mieć tak samo czyste intencje jak ta, która jest dziewczyną z sąsiedztwa. Nie można demonizować pań i z góry zakładać, że ona ma tak wysokie wymagania, że ja na pewno ich nie spełnię.

Ona będzie mnie porównywać z innymi

A dlaczego miałaby to robić bardziej niż inne kobiety? Poza tym gdy jej na tobie zaczyna zależeć, wszyscy faceci wydają się dużo mniej interesujący niż ty. Warto o tym pamiętać, bo mężczyźni mają jakąś obsesję na byciu porównywanym.  Sami nie wiadomo po co wypytują o byłych kochanków. A potem wpędzają się w jeszcze większe kompleksy.

Dodaj komentarz