Miłość i związki

Ona jest najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Nie pasuję do niej

piękna kobieta

Mężczyźni z jednej strony marzą o poznaniu pięknej kobiety. Z drugiej bardzo często boją się takowych. Przyczyny takiego stanu bywają różne, jednak w zdecydowanej większości przypadków do głosu dochodzą kompleksy.  Facet myśli sobie: ona jest najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Nie pasuje do niej. Jak zmienić nastawienie?

Ma urodę, więc pewnie robi z niej użytek i uwodzi mężczyzn

Każdy mężczyzna chce mieć u swojego boku piękną kobietę. Faceci to wzrokowcy. Z drugiej strony boją się, że piękność ich nie zechce, bo są za biedni, za mało inteligentni, za nudni, za mało urodziwi.  Listę można by wydłużać praktycznie bez końca. Poza tym pięknym kobietom przypisuje się większą tendencję do zdrady. Ma urodę, więc pewnie robi z niej użytek i czaruje mężczyzn.

Ona jest najpiękniejszą kobietą, jaką znam. Nie pasuję do niej

W rezultacie facet zamiast cieszyć się, że zainteresowała się nim najpiękniejsza kobieta, jaką zna, której uroda wykracza poza normalną skalę, szuka dziury w całym. Skoro ona jest taka piękna, to zapewne zna swoją wartość i ma spore wymagania. Oczekuje, że facet będzie najlepszym kochankiem, że będzie ją ciągle zaskakiwał w łóżku, doprowadzając do kilku orgazmów jednej nocy.  Jeśli wypadnie poniżej oczekiwań, rzuci go dla innego.

Kompleksy mężczyzn wychodzą na jaw

Taka kobieta wymaga też zadbanego mężczyzny, zatem facet zaczyna się zastanawiać, czy ma wystarczającą muskulaturę, dostatecznie ładną twarz, czy za duży nos nie psuje efektu. Czy penis nie jest za mały. Krótko mówiąc, przygląda się sobie niezwykle krytycznie.

Do tego dochodzą pewnie duże oczekiwania od samego związku. Ona będzie chciała bogatego faceta o dobrej, ugruntowanej pozycji zawodowej. Kogoś, kim będzie mogła pochwalić się przed rodziną i znajomymi.

Piękne kobiety nie mają w życiu łatwo

Pięknym kobietom w rzeczywistości wcale nie jest łatwo w życiu. Inne kobiety nierzadko je nienawidzą i chętnie rzucają kłody pod nogi.  Faceci zaczepiają na ulicy, rzucają durne teksty, potrafią być namolni. Są bardziej narażone na przemoc seksualną, gdyż przyciągają uwagę różnych typów, w tym tych spod ciemnej gwiazdy. Na dodatek fajni, normalni faceci do nich nie zagadują, bo boją się odrzucenia, z góry ustawiając samych siebie na przegranej pozycji.

Piękna kobieta ma też rozum i wybrała cię świadomie

Zamiast więc zakładać, że na pewno nie jesteś w jej typie, ona zasługuje na faceta premium, daj jej samej podjąć decyzję. Piękne kobiety mają też rozum i potrafią z niego zrobić użytek. Nie zakładają, że facet musi mieć pieniądze, super pracę etc. Nie patrzą na jego umiejętności w łóżku, tylko na to, czy jest czuły i się stara.  Poza tym to, co w twoim wyglądzie wydaje się wadą, dla niej może być zaletą. Niektóre kobiety lubią szczupłych facetów bez muskulatury. Po prostu mamy różny gust.

Zanim sam zrezygnujesz z szansy na stworzenie fajnego związku z piękną i mądrą kobietą, pomyśl, że ona wie, czego chce. Jeśli chce z tobą być pomimo swojej wybredności, to znaczy, że spełniasz jej oczekiwania. Nie zdradzi cię z facetem, który  jest od ciebie lepszy, bo kocha ciebie, a nie jego.

Dodaj komentarz