Miłość i związki

Ona jest dla ciebie ważna? Sprawdź, czy się zmieniła

ona jest dla ciebie ważna

Często tak jest, że trafiamy na osobę, która staje się dla nas ważna, ale ona z różnych powodów popełnia błędy, którymi oddala nas od siebie. Jeśli ona jest dla ciebie ważna, warto dać jej jeszcze jedną szansę. Sprawdź, czy się zmieniła.

Ona chce się zmienić

Kobiety umieją przyznać się do błędów, choć nie zawsze przychodzi im to łatwo. Możliwe, że wasze problemy w relacji wynikały z odmiennych przekonań. Ona okazywała ci zainteresowanie tak, jak umiała najlepiej, może trochę nieporadnie i w sposób, który znacznie odbiegał od twoich oczekiwań. Miała jednak dobre intencje. Może czasem miałeś wątpliwości, czy w ogóle cokolwiek dla niej znaczysz.  Nie znaczy to jednak, że tak nie było. Kobiety często okazują mężczyźnie zainteresowanie w sposób, w który same chcą być traktowane. Zdarza się też, że kierują się jakimiś dziwnymi stereotypami i poradami. Same nie okazują czułości, pożądania, podziwu, bo boją się, że w ten sposób ciebie stracą. Nie wiedzą, jak zareagujesz na ich wylewność. Czy w ogóle ją zaakceptujesz, czy na nie hukniesz i zerwiesz kontakt.

Sprawdź, czy się zmieniła i zrozumiała swój błąd

Kobiety jednak dostrzegają swoje błędy, czasem dopiero po czasie. Chcą je szczerze naprawić. Od ciebie zależy, czy dasz jej jeszcze jedną szansę. Jeśli jednak tobie na niej zależy, to warto sprawdzić, czy rzeczywiście się zmieniła. Daj jej szansę, gdy próbuje nawiązać kontakt, zgódź się na spotkanie. Nie ma innej metody niż na  żywo przekonać się, czy ona w ogóle cokolwiek zrozumiała i rzeczywiście jest otwarta na zmiany. Będziesz w stanie też ocenić szczerość jej intencji.

Nie każda kobieta jest w stanie od początku wysyłać mężczyźnie odpowiednie sygnały

Mężczyzna często czuje się kobiecie niepotrzebny, czasem wręcz uważa, że ona traktuje go jak swoją zabawkę. Nie może pogodzić się z tą myślą i po prostu odchodzi. Często się jednak zdarza, że on źle odczytuje jej intencje. To, co bierze za jej powierzchowne zainteresowanie i poszukiwanie przygód, w rzeczywistości jest nieśmiałym okazywaniem głębokiego zainteresowania.  Kobiecie też trudno się otworzyć przed facetem, zwłaszcza gdy w przeszłości jakiś mężczyzna zafundował jej bolesnego kopniaka. Ty też z pewnością kiedyś cierpiałeś z powodu kobiety. Spróbuj ją zrozumieć.

Jeśli się zmieniła, możecie stworzyć coś silnego

Kobiety, gdy zrozumieją swój błąd, potrafią być naprawdę konsekwentne i odważne w dążeniu do celu, czyli naprawy tego, co zepsuły. Przekonaj się, jaka jest ona. Może zacznie wychodzić ze swojej skorupy i okazywać ci to, czego potrzebujesz i na co zasługujesz. Może w końcu poczujesz szczerość i utwierdzisz się w przekonaniu, że chcesz w to iść.

Musisz sprawdzić jej intencje na żywo

Naprawdę niewiele tracisz, umawiając się z nią na spotkanie. Zobacz, jak ona zachowuje się względem ciebie. Czy jej zachowanie uległo poprawie, czy czujesz, że jest szczera i dobrze czujesz się w jej towarzystwie. Niestety, tych rzeczy nie sprawdzisz inaczej, niż umawiając się z nią na spotkanie. Jeśli uznasz, że to dalej nie to, po prostu zakończysz znajomość. Ale może się okazać, że dostrzeżesz iskierkę nadziei, wtedy warto trochę się pospotykać i trafnie ocenić całą sytuację.  Jedynie na żywo możesz ocenić jej zachowanie. Na odległość nie zobaczysz, czy cię podziwia, pożąda i chce się do ciebie przytulić.

Pamiętaj, nie ma ludzi idealnych. Każdy popełnia błędy. Nie zawsze robi to celowo. Czasem kieruje się strachem, który go ogarnia. Ale z czasem zaczyna uczyć się nad nim panować i wówczas wasza relacja zyskuje zupełnie nowych kształtów oraz kolorów.

Dodaj komentarz