Miłość i związki

On nie jest złym facetem, tylko się boi

on nie jest złym facetem

Kobiety mają inną mentalność niż mężczyźni. Przede wszystkim nie boimy się tak bardzo przegranej, tego, że nie jesteśmy w czymś najlepsze na świecie. Cieszymy się z tego, że jesteśmy w czymś po prostu dobre. Mężczyźni jednak mają w sobie gen rywalizacji i chcą być niekwestionowanym numerem jeden we wszystkim, co robią. Tobie i twoim przyjaciółkom wydaje się, że on nie jest tobą zainteresowany, okłamuje cię na każdym kroku i traktuje kobiety jak zabawki. Tymczasem on nie jest złym facetem, tylko się boi.

 

Rzuca propozycję spotkania, ale nie podaje szczegółów

To jest szczególnie irytujące i zasadniczo sprawia, że myślisz: kurczę, on nie jest mną zainteresowany. Wcale nie chce się ze mną umówić, powiedział to na odczepnego, bo wypadało.  Tymczasem czasem się zdarza, że mężczyzna po prostu boi się, że mu odmówisz. Czuje się bardzo niepewnie i po cichu liczy na to, że przejmiesz pałeczkę i zapytasz go o szczegóły, pokazując tym samym, że zależy ci na spotkaniu.

On nie jest złym facetem, tylko się boi. Długo zwleka z dotykiem

Kobiety nie chcą być macane na pierwszej randce, ale gdy mijają kolejne miesiące, a mężczyzna nas nie dotyka, to dochodzimy do wniosku, że coś z nim jest nie tak. Może  woli facetów i jest gejem? A może nie szuka kobiety do związku, tylko przyjaciółki? A może nie jesteśmy w jego typie? Podejrzeń jest sporo. Tymczasem on może się bać, że coś spali, zrobi przedwcześnie albo ty zwyczajnie go odrzucisz.  Jeśli zauważyłaś, że po piwie jest ciut bardziej odważny, to znak, że na co dzień zwyczajnie boi się dotknąć cię.

Na wyznania możesz liczyć po pijaku

Jeśli on tylko po piwie zaczyna mówić ci rzeczy, które są bardziej romantyczne i dla ciebie istotne, to nie oznacza jeszcze, że trafił ci się miłośnik jednonocnych przygód. On może po prostu bać się to zrobić na trzeźwo.

Całuje cię po raz pierwszy i milknie

To już jest coś, czego kobiety nie rozumieją. Jest miło, on wreszcie cię całuje, rozstajecie się w fajnej atmosferze,  po czym telefon  milczy. Myślisz, pewnie żałuje tego, co zrobił albo dla niego sytuacja wcale nie była miła.  Zanim jednak wydasz wyrok, odezwij się do niego. Może on zwyczajnie cię sonduje, czy ci się podobało, a on sam się nie wygłupił. Jeśli się odezwie, wszystko w porządku.

Na kolejnym spotkaniu unika dotyku

Pocałował cię, trzymał za rękę, a teraz unika dotyku. Zastanawiasz się, co jest grane? Może czuje, że przesadził i to nie to? Masz mętlik w głowie, a on zwyczajnie boi się to powtórzyć, bo nie wie, jak na to zareagujesz.

Dotyka cię niepewnie, wykorzystując pretekst

On zawsze musi mieć jakiś pretekst, by cię dotknąć, przytulić, pocałowaćna, rozpocząć grę wstępną. Spokojnie, to nic złego. Choć rzeczywiście możesz czuć się dziwnie, że wieczór mija, a on nawet nie próbuje cię dotknąć, to postaraj się wychwycić ewentualne aluzje lub sama jakąś wymyśl.

Pisze do ciebie: co tam

Tutaj jak w piosence „Chłodny deszcz” dochodzi najczęściej do złej interpretacji. „Jeśli mówi siema to nic do mnie nie ma. Gdyby zależało mu napisałby poemat”. Kobiety czasem niepotrzebnie biją pianę tam, gdzie to niepotrzebne. Nie każdy facet jest odważny, nie każdy wyróżnia się wylewnością. Ale chyba dobrze, że do ciebie pisze i jest tobą zainteresowany?

Czeka, aż to ty się odezwiesz pierwsza po wspólnej nocy

To jest punkt, w którym kobiety dostają szału i najczęściej tracą zainteresowanie facetem.  Skoro się nie odezwał, to znaczy, że chodziło mu tylko o jedno, a zatem nie ma samej co się do niego odzywać. Czasem jednak można trafić na dość oryginalny przypadek, który boi się twojej oceny, dlatego czeka, aż to ty pierwsza się odezwiesz z jakimś pozytywnym przekazem.

Dodaj komentarz