Miłość i związki

Jak odzyskać kontakt z kobietą?

jak odzyskać kontakt z kobietą

Mężczyźni często popełniają różne błędy, czasem robią coś, przez co ich kontakt z kobietą po prostu się urywa. Później bardzo tego żałują i szczerze za nią tęsknią. Chcieliby to naprawić, ale po pierwsze nie wiedzą jak, po drugie nie chcą, aby ucierpiał na tym męski honor. Jak odzyskać kontakt z kobietą?

Tęsknisz za nią? Zacznij działać

Stało się, podczas waszej ostatniej rozmowy padły słowa, po których kontakt został zerwany. Mijają dni, tygodnie, z każdą chwilą coraz bardziej odczuwasz jej brak. Zaczynasz wspominać wspólne chwile, jej dotyk, uśmiech, zapach jej ciała i wspólne pocałunki oraz seks. Czujesz, że brakuje ci jej. Jesteś ostatnim durniem, że postąpiłeś w ten właśnie sposób i zepsułeś coś, na czym tak naprawdę ci zależy. Sytuacja nie jest łatwa, ale możesz o nią powalczyć do końca. Tak kiedyś robili prawdziwi mężczyźni i nierzadko osiągali swoje. Jeśli chcesz odzyskać kontakt z kobietą, musisz zacząć działać. Kobiety wykazują inicjatywę, ale nie łudź się, że ona to zrobi po to, gdy do rozluźnienia relacji przyczyniłeś się sam. Ona nie będzie skomleć u twych drzwi, prosząc o odrobinę uwagi. Powiedziałeś: nie i twoje słowa do niej dotarły. Dostosowuje się do tego, co chciałeś, a przynajmniej przez moment wydawało ci się, że chcesz.

Niewinny, koleżeński SMS na dobry początek

Jej brak coraz bardziej ci doskwiera, chciałbyś z nią porozmawiać, ale nie wiesz, jak to zrobić. Czasem najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania. Wystarczy wysłać SMS-a: co porabiasz? Jak odpisze, przejdź do bardziej zakrojonych działań. Zapytaj ją, czy ma ochotę na spacer. Nie chcesz proponować jej wprost spotkania sam na sam, bo nie potrafisz przewidzieć jej relacji? Załatw to, korzystając z fortela. Możesz wspomnieć o wspólnej znajomej i o tym, że właśnie idziesz z nią na piwo i zapytać, czy ma ochotę do was dołączyć. Jeśli się zgodzi, to zyskasz okazję, by z nią porozmawiać i pokazać jej, że wciąż jest dla ciebie kimś ważnym.

Spotkanie w większym gronie

W towarzystwie osób trzecich z pewnością nie zrobi ci awantury, gdy zaczniesz z nią rozmawiać, żartować, przytulać etc., przełamiesz lody i zburzysz mur, który narastał przez ostatnie tygodnie. Po miło spędzonym wieczorze, wspólnej rozmowie ona będzie mniej skłonna do rzucania kąśliwych uwag. Gdy atmosfera między wami się oczyści, możesz ją objąć, złapać za rękę lub pocałować. Jeśli twoje starania nie pójdą na marne, a czułości zostaną odwzajemnione, to znak, że nadeszła pora na szczerą rozmowę.

Nie bój się wyznać swoich uczuć

Mężczyźni bardzo często boją się powiedzieć wprost: chciałbym z tobą być/jesteś dla mnie ważna/zakochałem się w tobie/właśnie odkryłem, jak bardzo mi na tobie zależy i zawsze zależało. To proste słowa, które przynoszą dobry efekt, gdy kobieta jest szczerze zainteresowana. Pamiętaj, że ona cię nie wyśmieje ani nie zrobi nic strasznego tylko dlatego, że zdradziłeś jej swoje prawdziwe uczucia. Jeśli cię kocha, to naprawdę się ucieszy. Możesz jej zawsze powiedzieć coś luźniejszego: mam ochotę spróbować, czy twoje słowa wciąż pozostają aktualne?

Znajdź pretekst lub skorzystaj z ogólnego pytania

Jeśli chcesz z nią odnowić kontakt, to po prostu to zrób. Napisz, zadzwoń, zaproś na spotkanie. Wykorzystaj jakikolwiek pretekst lub po prostu zapytaj: jak leci? To naprawdę żaden wstyd odezwać się do kobiety, na której ci zależy. Jeśli z jej strony uczucie wciąż pozostaje żywe, ona ucieszy się i ułatwi ci ponowne nawiązywanie kontaktu.

Pytajac: jak leci, nie możesz zostać odrzucony

Naprawdę wysłanie SMS-a: jak tam?, nic nie kosztuje. Nie pokazujesz jej w ten sposób żadnego wielkiego zainteresowania, po prostu pytasz się na luzie, co się u niej dzieje. Nawet jak ci nie odpisze na wiadomość, to się nie ośmieszysz. W przypadku takich ogólnych pytań nie możesz zostać odrzucony. Ona może ci co najwyżej nie odpisać, ale o niczym to nie świadczy, niczego to nie zmienia. Po prostu ty wysyłasz luźną wiadomość, taką samą, jaką wysłałbyś koleżance, a ona ci może na nią odpisać lub nie. Jak tego nie zrobi, to po prostu jest niekulturalna i tyle. To jest naprawdę bezpieczna forma kontaktu, nie ośmieszasz się, nie ujawniasz, nie narażasz na odrzucenie. Widzisz, że ona normalnie z tobą rozmawia, to jesteś na dobrej drodze i proponujesz spotkanie. Możesz rzucić od niechcenia: Kasia będzie oblewała urodziny/zdany egzamin na prawko, chcesz się może do niej przejść? Widziałem, że w mieście otworzyli nową pizzerię, wybieram się do niej dziś wieczorem, może dołączysz? Idę się trochę przewietrzyć, masz ochotę na krótki spacer? To wciąż nie jest żadna deklaracja ani ujawnienie wielkiego zainteresowania. To wciąż typowo koleżeńska propozycja.

Jak odzyskać kontakt z kobietą?

Jeśli chcesz odnowić kontakt z kobietą, to musisz coś zrobić. Co tu dużo mówić, kobiety nie lubią żebrać o męską uwagę, panowie też zresztą za tym nie przepadają. Skoro relacja niejako zakończyła się z twojej inicjatywy, to ty musisz ją odnowić, jej nie wypada tego robić, bo można by to uznać za narzucanie się. Na początek wybadaj grunt i wyślij zwykłego SMS-a: jak leci? Jak ci odpisze, zadajesz kolejne pytania i starasz się rozkręcić rozmowę. Ta się klei, to proponujesz jakieś spotkanie, na luzie, bez spiny. Rozmawiacie, żartujecie, miło spędzacie czas. Na koniec możesz ją przytulić i pocałować. Jak wszystko idzie zgodnie z planem, to zbierasz się na odwagę i mówisz: chcę z tobą spróbować/tęskniłem za tobą/mnie też na tobie zależy.

Komentarze (3)

Mindi

2 lata temu

Jeśli to miłość i chcemy aby dobry kontakt wrócił to wszystkie chwyty są dozwolone. Panowie, musicie się bardzo się starać. Przede wszystkim trzeba okazać, że zależy i odzyskać zaufanie. Potem kwiaty, kawki i miłe słowa. Będzie dobrze o ile i kobiecie na tym będzie także zależało.

Irena

2 lata temu

Próba odnowy relacji powinna być jednak delikatna. Nachalność ze strony mężczyzny może zostać źle odebrana. Trzeba to robić subtelnie. Niezależnie od tego czy jest to próba odnowy kontaktu, czy też nawiązywanie świeżych znajomości – należy zachować umiar – bo można zniechęcić kobietę.

Nawet jeśli poniesiemy porażkę, to zawsze warto próbować. Przynajmniej wiemy że się staraliśmy… a wiadomo, że nic na siłę.

dulcynea

2 lata temu

Wcale nietrudno odnowić kontakty z kobietą , pod warunkiem że tej kobiecie też na tym zależy . Każde wyciągnięcie ręki może być dobrą monetą , ale poważna i szczera rozmowa będzie – niezbędna 🙂

Zostaw komentarz