Kultura Styl życia

Odrobina słodyczy – Shari L. Tapscott

Odrobina słodyczy

Po miłosnych perypetiach Lauren i Riley nadeszła pora na poznanie Harper. Młoda kobieta wraca w rodzinne strony, aby być bliżej Brandona. Ten jednak przedstawia jej swoją dziewczynę, Sadie. Kiedy Harper ją spotyka po raz pierwszy, czuje, jak jej serce rozpada się na milion kawałków. Jak dalej losy głównej bohaterki powieści Odrobina słodyczy poprowadzi Shari L. Tapscott?

Nieszczęśliwa miłość

Harper po powrocie w rodzinne strony przechodzi prawdziwe tortury. Jej gehenna zdaje się nie mieć końca. W końcu jej rodzina przyjaźni się z rodziną Brandona i jest ona skazana na jego towarzystwo.  Harper do końca nie wie, co chce robić w życiu, ale ma świadomość, że prawdziwą przyjemność daje jej pieczenie ciast i ciasteczek. Gdy pewnego wieczoru przygotowuje swój popisowy wypiek w domu Brandona i Lauren, w progu zjawia się jej ukochany wraz z Sadie. Harper nie może patrzeć na tę zakochaną parę. Zwłaszcza że Brandon każe jej być miłym dla swojej dziewczyny.

Niecodzienna para konkursowa

Gdy w telewizji pojawia się reklama kulinarnego reality show, którego gościem specjalnym będzie idol Riley, Mason Knight, ta namawia swoją siostrę do zgłoszenia udziału. Harper w końcu zgadza się, ale brakuje jej osoby do pary. Na jej współtowarzyszkę ochoczo zgłasza się Sadie, która uwielbiała piec ciasteczka wraz ze swoją zmarłą babcią. Każda z kobiet chce postawić na swoim, ale z czasem uczą się kooperacji.

Zauroczenie, które pojawia się znienacka

Gdy podczas kwalifikacji do programu kulinarnego Harper staje oko w oko z Masonem, który pochodzi z jej rodzinnych stron, w jej brzuchu pojawiają się motyle. Kobieta nie może oprzeć się jego urokowi osobistemu. Nie tak wyobrażała sobie idola swojej siostry. Jego szare oczy i ciemne włosy działają na nią jak magnes. Tych dwoje od początku wymienia się żartobliwymi uwagami, które mają znamiona flirtu. Wszystko oczywiście rejestruje kamera, w ten sposób Harper staje się gwiazdą internetu. Wraz z Sadie przechodzi do programu, gdzie jest skazana na towarzystwo Masona.

Choć między Harper a Masonem iskrzy, tym dwojgu przyjdzie zmierzyć się z przeciwnościami losu. Ktoś, kto z pozoru znajdował się z boku, nieoczekiwanie wkroczy do gry i sporo namiesza.

Odrobina słodyczy – czworokąt miłosny

Odrobina słodyczy to świetnie skonstruowana powieść obyczajowa, Shari L. Tapscott po raz kolejny udowodniła, że potrafi tak pokierować czworokątem miłosnym, że czytelnik do końca nie ma pewności, jak zakończy się ta historia.  Książkę czyta się naprawdę jednym tchem, można pochłonąć ją w jeden zimowy wieczór.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz