Kultura Styl życia

Odrobina blasku – Shari L. Tapscott

Odrobina blasku

Odrobina blasku stanowi swego rodzaju kontynuację Odrobiny brokatu, powieści, w której ukazano losy Lauren i Harrisona.  Czym zaskoczy nas Odrobina blasku? Jaką ciekawą historię przygotowała tym razem Shari L. Tapscott?

Wakacje pełne atrakcji

Riley kończy liceum i postanawia udać się na zasłużony odpoczynek. W tym celu wyjeżdża do ciotki, z dala od domu pragnie pozbierać myśli.  Riley podczas wakacji nie może jednak narzekać na nudę. Los stawia na jej drodze nie jednego, ale dwóch przystojnych mężczyzn, którzy będą zabiegać o jej względy. Zeke i Linus wprawdzie stanowią swoje przeciwieństwa – jeden z nich to bad boy, drugi przyjaciel z sąsiedztwa, ale młodą dziewczynę ciągnie do obydwu.

Niewinne kłamstwo mające pomóc w podrywie mężczyzny

Jeden z mężczyzn od razu wpada Riley w oko, ale ta pragnie mu zaimponować, uciekając się do kłamstwa, które, jak wiadomo, ma krótkie nogi.  Może jednak nie zawsze warto patrzeć daleko przed siebie w poszukiwaniu szczęścia, lecz zerknąć obok siebie? Może nasze spełnienie znajduje się bliżej, niż przypuszczamy?

Trójkąt miłosny, który intryguje

Jak nietrudno się domyślić, w powieści Odrobina blasku pojawi się trójkąt miłosny. Wiele osób nie lubi, gdy główna bohaterka bawi się uczuciami dwóch mężczyzn. Na szczęście Shari L. Tapscott tak pokierowała akcją, że nie da się nie lubić Riley, pomimo tego, że ona w ogóle nie jest pewna swoich uczuć.

Odrobina blasku – świetna powieść nie tylko dla młodzieży

Odrobina blasku to powieść, której bohaterowie są dość zróżnicowani. Riley to radosna nastolatka, natomiast Linus niewątpliwie zasługuje na miano prawdziwego przyjaciele. Zeke to facet, w którym jest coś dziwnego, co nie czyni go naszym ulubionym bohaterem. Choć powieść Odrobina blasku opowiada o perypetiach miłosnych młodych ludzi, to czyta się ją naprawdę dobrze. Nie jest to powieść skierowana jedynie do nastolatek.

Komentarze (2)

Goplana

2 lata temu

Cóż, każda z nas chyba kiedyś okłamała mężczyznę, udając fankę motorów czy rocka;) Zakochana kobieta miewa szalone pomysły:)

Zostaw komentarz