Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Oczyszczający proszek do twarzy Caolion

caolion oczyszczający proszek do twarzy

Oczyszczanie twarzy to jeden z kluczowych elementów pielęgnacji skóry twarzy. Bez dokładnego demakijażu cera nigdy nie będzie wyglądać zdrowo. By utrzymać czystą i piękną skórę warto stosować skuteczne kosmetyki. Jednym z nich jest Oczyszczający proszek do twarzy Caolion. Jak działa ten magiczny proszek?

 

Magic Black Powder Sparkling Wash Powder

Proszek do oczyszczania twarzy może wydawać się dość dziwną propozycją. Jednak może okazać się skutecznym kosmetykiem do oczyszczania skóry twarzy. Magic Black Powder Sparkling Wash Powder to proszek, który oczyszcza cerę z resztek makijażu czy sebum. Ma działanie złuszczające i   zmniejszające pory. A wszystko dzięki składnikowi, jakim jest węgiel i jego właściwościom, korzystnym dla skóry.

  caolion oczyszczający proszek do twarzy

Czarny proszek do codziennej pielęgnacji

Oczyszczający proszek do twarzy Caolion to innowacyjny produkt w pielęgnacji cery. Jego niecodzienna formuła i czarny kolor zachęcają do wypróbowania. Wystarczy wymieszać odrobinę proszku z wodą, by powstały bąbelki, którymi możemy przemyć twarz, następnie przemywając ją letnią wodą.  Po takim zabiegu skóra jest widocznie oczyszczona i odświeżona oraz w pełni  gotowa na inne zabiegi pielęgnacyjne.

Proszek zamknięty w eleganckim opakowaniu

Kosmetyk Caolion zamknięto w poręcznym i solidnym opakowaniu. Jego biały kolor idealnie współgra z eleganckim, srebrnym wykończeniem. Całość chroni kartonowe opakowanie. Oczyszczający proszek do twarzy Caolion jest dostępny wyłącznie w sklepach marki Sephora.

 

Pojemność: 50g

Cena: 120 zł, dostępny jest w perfumerii internetowej Sephora

Komentarze (3)

Mindi

1 rok temu

Kosmetyk, który bardzo mi przydałby się bo najbardziej mnie zachęca oprócz oczyszczania obietnica zwężania porów. Cena trochę studzi ale może uda mi się wypróbować wcześniej, jeśli kosmetyk się sprawdzi to może kupię sobie albo namówię męża na zakup w ramach prezentu 🙂

Zostaw komentarz