Miłość i związki

Obalamy mity. Te rzeczy nie kompromitują cię w oczach kobiety

Te rzeczy nie kompromitują cię w oczach kobiety

Wbrew pozorom pewne rzeczy w ogóle nie mają dla nas znaczenia. Mężczyźni zupełnie niepotrzebnie zaprzątają sobie nimi głowę. Dziś obalamy mity. Pamiętaj, że te rzeczy nie kompromitują cię w oczach kobiety.

Brak doświadczenia seksualnego

To  nie jest nic negatywnego, że nie jesteś babiarzem. Ba, to zaleta. Kobieta nie patrzy na to w ten sposób, że tylko mega doświadczony facet może dać jej dobry seks.  Absolutnie, brak lub małe doświadczenie seksualne nie deprecjonuje faceta. To nawet zaleta w dzisiejszych czasach, gdzie większość mężczyzn uprawia przygodny seks z kim popadnie. Poza tym duże doświadczenie seksualne nie zawsze idzie w parze z dbaniem o partnerkę. Zamiast się przejmować swoim doświadczeniem seksualny, uprawiaj z nią seks. Każdy kolejny raz będzie lepszy od poprzedniego. Możecie wspólnie odkrywać nowe pozycje. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest czułość i gra wstępna, a nie jakiś wyjątkowy talent.

Szybki seks

Nie wiadomo, dlaczego mężczyźni seks, w którym sami szybko szczytują, uważają jako powód do wstydu. Tak się po prostu czasem dzieje. Można zrobić drugie podejście lub zadbać o partnerkę podczas gry wstępnej. Poza tym taki szybki seks poprzedzony dobrą grą wstępną i zwieńczony czułością, może być mega przyjemny. Na pewno nie jest to powód, by unikać kolejnych zbliżeń. Kobieta zazwyczaj nie zwraca uwagi na doświadczenie seksualne, szybkie szczytowanie czy rzekome niedociągnięcia. Ale wkurza ją, gdy mężczyzna jej unika. Nie chce z nią uprawiać seksu, bo wtedy odnosi wrażenie, że albo go nie kręci, albo zrobiła coś nie tak.

Niedociągnięcia podczas seksu i pocałunków

Seks i pocałunki nie mają jakiegoś idealnego wzorca.  Nie musisz zatem wiernie niczego odzwierciedlać. Ważne, aby było z czułością i namiętnością. Przecież nikt nie jest ideałem i czasem mu coś nie wyjdzie. Kobiety tym się nie spinają podczas seksu, ale mężczyźni zanadto chcą wypaść perfekcyjnie. Ciesz się chwilą i nie stresuj.

Nieznajomość pewnych tematów

To, że nie jesteś alfą i omegą, to przecież zrozumiałe. Ona też nie na wszystkim się zna, ale jak czegoś nie wie, to pyta. Ty przecież możesz też zawsze postąpić w identyczny sposób. To jest właśnie rozwój, bo nawzajem dowiadujecie się od siebie nowych rzeczy.

Niebycie bogaczem

Jak kobieta jest normalna, czytaj nie leci na kasę, to nie ma dla niego znaczenia, ile zarabiasz. Kobiety nie lubią tylko, gdy facet jest na garnuszku rodziców i nie zamierza samemu podjąć pracy zarobkowej, bo tak mu wygodnie.

Różnice w wykształceniu

To także jest bez znaczenia, bo raz, zawsze możesz je nadrobić. Dwa, liczy się, czy jesteś inteligentny. Wiele średnio rozgarniętych osób kończy dziś studia.

Szczupła sylwetka

To kolejny mit, że tylko umięśniony, silny facet podoba się kobietom. Panie mają różny gust. Część woli szczupłą sylwetkę u mężczyzn. Nie jest to na takiej zasadzie: okej, może być, ale naprawdę kręci je szczupła sylwetka u faceta.

Działanie po omacku w nowej sytuacji

Nikt z nas nie rodzi się idealnym partnerem. Każdy popełnia błąd. Działamy często po omacku i się czegoś uczymy. Jeśli boisz się, że ona cię zostawi, bo zrobisz coś nie tak, to zwyczajnie powiedz jej, żeby mówiła wprost, jak coś ją denerwuje. Umówcie się po prostu na szczerą wymianę zdań.

Mówienie o uczuciach czy łzy

To, że mówisz o strachu, swoich obawach, jest ci przykro, czujesz się rozczarowany i czasem się popłaczesz, nie dyskredytuje cię w oczach kobiety.  Wręcz przeciwnie, część kobiet może nawet uznać, że jesteś lepszym kandydatem na faceta, bo pokazujesz emocje.

Dodaj komentarz