Seks

O jakim seksie marzą mężczyźni?

o jakim seksie marzą faceci

Chcesz, aby i on zrealizował swoje fantazje erotyczne? Zastanawiasz się, o jakim seksie marzą mężczyźni? Spieszymy z podpowiedzią. Specjalnie zebrałyśmy opinie wśród panów, z którymi się kumplujemy, aby rozwiać wasze wątpliwości.

Seks oralny na stole

Faceci często marzą o tym, że kobieta leży na stole jak smakowity kąsek, a on całuje i liże ją po całym ciele, poczynając od twarzy, poprzez szyję, dekolt, piersi, brzuch, na clitoris skończywszy.  Seks oralny na stole można wzbogacić bitą śmietaną, tej nie nakładaj jednak w okolicach pochwy, bo możesz podrażnić swoje miejsca intymne.

Pozycja siedząca tylna

On siedzi na skraju łóżka, ona siedzi na nim tyłem do jego twarzy. To pozycja, w której kobieta dominuje i dowodzi akcją. Mężczyźni ją lubię, bo większość lubi, gdy partnerka dominuje w sypialni, przynajmniej od czasu do czasu.

Seksowny mostek

Kobieta leży na plecach, ręce ułożone wzdłuż ciała, jednocześnie podnosi wysoko w górę swoje pośladki, aby mężczyzna mógł w nią wejść. To świetna pozycja, gdyż zapewnia naprawdę głęboką penetrację. Poza tym faceci ją lubią, ponieważ oddaje w ich ręce całą władzę i wpływ na przebieg stosunku.

Na pieska

Mężczyźni lubią wchodzić w kobietę od tyłu, gdyż daje im to poczucie dominacji  i kontroli sytuacji. Poza tym penetracja jest naprawdę głęboka i łatwo doprowadzić partnerkę do szczytowania. Na korzyść pozycji na pieska przemawia też fakt, iż panowie mogą w niej podziwiać seksowne pośladki swoich partnerek.

Pozycja huzarska na stole

Kobieta leży na brzegu stołu, ma nogi zarzucone na barki mężczyzny, a on wchodzi w nią naprawdę głęboko. To pozycja sprzyjająca kobiecym orgazmom, ponieważ stymuluje wiele ważnych ośrodków. Mężczyzn podnieca perspektywa sprawowania kontroli nad sytuacją.

Pozycja 69

To pozycja, w której uprawia się miłość francuską. On pieści ustami i językiem twoją łechtaczkę i wargi sromowe wraz z pochwą, tym w tym czasie robisz fellatio. To najbardziej demokratyczna pozycja seksualna.

Dodaj komentarz