Miłość i związki

O czym powinnaś pamiętać, gdy spotykasz się z młodszym facetem?

O czym powinnaś pamiętać, gdy spotykasz się z młodszym facetem

Związek z młodszym facetem to coraz częściej spotykany przypadek, to normalne, w końcu strzała Amora dopada nas znienacka. Nie jesteśmy w stanie tego zaplanować, kiedy nas dosięgnie. Dziś niemal nikogo to nie dziwi, choć nasze prababki niemal zawsze wychodziły za mąż za starszego od siebie mężczyznę, co wcale nie było dla nich takie dobre. O czym powinnaś pamiętać, gdy spotykasz się z młodszym facetem?

Młodszy facet może być dojrzalszy od starszego

Choć związek z młodszym facetem nikogo dziś nie dziwi, to jednak wciąż są powielane pewne mity. Nie wiadomo, skąd się wzięło przekonanie: on pewnie jest miły, ale niedojrzały. Dojrzałość nie ma nic wspólnego z metryką. Wystarczy spojrzeć na naszych ojców, którzy czasem zachowują się jak wyrośnięte dzieci. Niektórzy młodsi mężczyźni mają więcej oleju w głowie i zaradności. To zależy bardziej od tego, w jakich warunkach przyszło facetowi dorastać. Jeśli dość szybko musiał zacząć radzić sobie sam, to z pewnością jest dużo dojrzalszy i odpowiedzialny od maminsynka, któremu mamusia w wieku 30 lat prała skarpetki.

Młodszy mężczyzna też może chcieć związku

Pamiętaj, żeby nie powielać tego stereotypu i nie wierzyć w niego. Kobiety czasem boją się, że młodszy facet jest nastawiony wobec nich typowo zabawowo. Marzy o niezobowiązującym seksie, ale nie chce związku.  Z facetami bywa różnie. Jedni chcą związku, drudzy tylko seksu, ale to nie zależy od wieku. Bardziej nastawieni na przygodę są starsi faceci, którzy czują się znudzeni życiem i nie chcą się w nic angażować, bo zasadniczo pasuje im bycie singlem, bo do tego przywykli.  W przypadku młodszego faceta istnieje wyższe prawdopodobieństwo, że ma wobec ciebie czyste zamiary, bo jeszcze nie doszedł do momentu, w którym porzuca się ideały na rzecz bycia cwaniakiem. Owszem, może chcieć tylko seksu, ale na pewno nie będzie cię uwodził i nawijał makaronu na uszy, że chce związku, podczas gdy ma zupełnie inne intencje.

Związek z młodszym facetem niczym nie różni się od związku z rówieśnikiem

Nie wiadomo, skąd się wzięło przeświadczenie, że związek z młodszym facetem tak bardzo różni się od związku z rówieśnikiem. Dopóki facet pracuje i nie utrzymują go rodzice, to jest to taki sam związek jak każdy inny. Problem może wystąpić, gdy pracująca kobieta spotyka się z facetem na garnuszku rodziców. Wówczas naprawdę mogą pojawić się liczne trudności, łącznie z brakiem akceptacji rodziców dla związku i groźbą zamknięcia chłopakowi kurka z kasą.

Młodsi faceci mają lepsze podejście do kobiet i dostarczają więcej emocji

Młodsi faceci mają dużo lepsze podejście do kobiet, zwracają uwagę na ich potrzeby, starają się lepiej je poznać. Są też dużo bardziej emocjonalni. Jeśli szukasz faceta, któremu podobnie jak tobie nieobce są uczucia, a nie daleko posunięta powściągliwość, to warto dać szansę młodszemu.

Seks z młodszym facetem jest boski

Młodsi mężczyźni angażują się w seks, jest w nich dużo entuzjazmu, a to może skutkować tylko jednym. Ogromnym zadowoleniem ze strony kobiety.  Bo w końcu w seksie nie chodzi o sam orgazm, perfekcjonizm czy znajomość stu pozycji, lecz o zaangażowanie, emocje i czuły dotyk.

Dodaj komentarz