Miłość i związki

Nowy facet, nowe możliwości

nowy facet

Człowiek w codziennym życiu kieruje się tym, co dobrze zna. Pewne wydarzenia wyrabiają w nim też nawyki i oczekiwania.  Nowy facet, to nowe możliwości, możesz przeżyć z nim coś, czego jeszcze nie miałaś okazji zaznać. Co na przykład?

On lubi, jak nosisz sukienki

Nowy facet potrafi docenić cię taką, jaką jesteś. On uwielbia, jak nosisz sukienki. Jest w stanie wskazać te, w których nie jest w stanie ci się oprzeć, bo są krótkie i bardzo dopasowane.  Nie tylko nie zachęca cię do noszenia spodni, których nie cierpisz, ale pomaga ci podczas pobytu w Krakowie znaleźć śliczną sukienkę w twoim stylu. Bez problemu trafia z rozmiarem i krojem.

Codziennie obsypuje cię komplementami

On codziennie powtarza Ci, jak pięknie wyglądasz. Mówi wprost, że jesteś jego ideałem. Uwielbia twoje długie nogi, śliczną twarz, wyraźne wcięcie w talii, płaski brzuch, jędrne piersi i kształtną pupę. Przy nim czujesz się jak Miss Świata. Dzień bez komplementu pod twoim adresem to dzień stracony. Pisze ci miłe rzeczy, gdy jesteś w pracy. Dzwoni, by usłyszeć twój głos i powiedzieć, że nie może doczekać się ciebie w białej, koronkowej bieliźnie.  Przy nim czujesz się bardzo kobieco i pewnie siebie. Dosłownie rozkwitasz.

Dzwoni do ciebie 5 razy dziennie

On ciągle do ciebie dzwoni i pisze. Dzięki temu wiesz, że jemu na tobie zależy. Czujesz się jak prawdziwa królowa, o którą on zabiega. Czasem dzwoni tylko po to, by dowiedzieć się, jakie lody zjadłaś z przyjaciółką.

Interesuje się tobą i opowiada o sobie

On ciągle pyta, czy już czujesz się lepiej, jeśli powiesz mu rano, że łapie cię migrena. Dopytuje o to, jak poszedł ci projekt w pracy. Sam też chętnie opowiada o sobie. Jesteś pierwszą osobą, której mówi o awansie i przeniesieniu do twojego rodzinnego miasta.

Sam wychodzi z inicjatywą spotkań

Nie musisz czekać nie wiadomo ile. Jemu tak samo zależy na intensywnym kontakcie jak tobie. On cię odprowadza na dworzec i już planuje, co będziecie robili, gdy zobaczycie się za dwa dni.

Nie trzeba długo namawiać go na seks

On pragnie tego równie mocno jak ty, jesteście na siebie napaleni i nie musisz się zastanawiać, czy on będzie miał ochotę na więcej. Przy nim możesz być tego pewna. Jest zdecydowany, śmiało dąży do tego, czego pragnie.

Pieści cię tak, jak lubisz

Nawet nie musisz mu mówić, co lubisz. On sam zaczyna cię namiętnie całować, najpierw w usta, potem w szyję i dekolt. Gdy cię rozbiera pieści twoje piersi tak delikatnie, że po chwili dochodzisz. Podobnie jak ty lubi czuły seks i chętnie całuje cię w pozycji misjonarskiej.

Spełnia twoje erotyczne fantazje

Chcesz kochać się w pozycji stojącej, w wannie lub na łonie natury? Dla niego to żaden problem. Z prawdziwą przyjemnością spełnia twoje erotyczne fantazje. Kocha się z tobą przy włączonym świetle, zachwycając się twoim pięknem i zjawiskową urodą.

Przedstawia ci wszystkich bliskich i wyjaśnia, kim są osoby, z którymi się umawia

On zdążył ci już przedstawić swoją rodzinę, przyjaciół i za każdym razem, gdy umawia się na spotkanie służbowe, tłumaczy, z kim, gdzie i po co wychodzi. Robi to nie dlatego, że pytasz, ale dlatego, że sam chce. On po prostu cię kocha i woli niepotrzebnie nie stresować.

Trzyma cię cały czas za rękę lub w pasie

Uwielbiasz to,  gdy idziecie razem przez krakowskie ulice, a on trzyma cię cały czas za rękę lub obejmuje w pasie. Czujesz, że jest dumny z ciebie, bo jesteś naprawdę zjawiskową kobietę, której nie sposób się oprzeć.

Po seksie tuli cię i całuje

I robi to naprawdę długo. Chce, żebyś poczuła się bezpieczna i w pełni spełniona. Rozumie, jak ważne jest dla ciebie przytulanie i pocałunki. Ten facet to ideał, szkoda, że musiałaś tyle na niego czekać.

Lubi powtórki w środku nocy

Noc przy nim ewidentnie nie sprzyja spaniu, bo po pierwszej rundzie i krótkim odpoczynku ma ochotę na więcej. Jego nastrój udziela się także tobie, dlatego macie owocne życie erotyczne.

Świetnie tańczy salsę

Wspaniale tańczy salsę, jest przy tym bardzo namiętny, gdy cię obejmuje w pasie. Wasz taniec może daleki jest od ideału, ale wręcz ocieka erotyzmem.

Lubisz, gdy trzyma rękę na twojej pupie

Robi to dyskretnie, ale dzięki temu czujesz erotyczne wrzenie, które sprawia, że nie możesz doczekać się wspólnej nocy. On pobudza twoją wyobraźnię jak jeszcze nikt.

Komentarze

Mindi

4 lata temu

Napiszę szczerze, że w niektórych momentach opisani mężczyźni są dla mnie zniewieściali i proponuje się aby była zamiana ról. Jak rozumieć, że trzeba mężczyznę długo namawiać do seksu, nawet jak facet jest niezainteresowany zbytnio to namawiać go nie trzeba bo taka jego natura. I nigdy nie zainteresowałabym się mężczyzną, którego musiałabym zdobywać. To wszystko o czym napisano w artykule mam w długoletnim małżeństwie, świadczy to o tym, że spotkaliśmy prawdziwą miłość a nie chwilowe zauroczeniu, które zbyt szybko przechodzi w zaawansowany etap a potem trzeba szukać kolejnego mężczyzny czy kobiety.

Zostaw komentarz