Dieta O jedzeniu warto wiedzieć

Nowości – Kruche z Chrzanowa

nowosci-kruche-z-chrzanowa

Linia wyrobów Kruchych z Chrzanowa – Szynka, Kiełbasa drobiowa i Kiełbasa wieprzowa- to najnowsze propozycje Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin. Te wyjątkowo smaczne nowości wyprodukowane wg specjalnych, unikatowych receptur są pełne smaku i przenoszą nas w czasy, w których swojskie wędliny królowały na naszych stołach.

Chrzanowska Manufaktura Wędlin słynie z wysokiej, gwarantowanej jakości wytwarzanych wędlin. Produkty z logo Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin to znakomite wyroby tworzone wg oryginalnych receptur. Ich cechą charakterystyczną jest wysoka mięsność i niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju smak. To także zalety najnowszych produktów z linii Kruche z Chrzanowa.

Szynka Krucha z Chrzanowa produkowana jest z wysoko jakościowych mięśni szynki wieprzowej, bez dodatku fosforanów. Jej wyjątkowy smak i kruchość powstały w wyniku umiejętnego połączenia najwyższej jakości mięsa z mieszanką oryginalnych przypraw oraz specjalnej, unikalnej technologii. Wędzenie dymem olchowo- bukowym pozwoliło uzyskać zarówno wyjątkowy aromat, jak i charakterystyczną barwę wyrobu. Szynka Krucha z Chrzanowa dosłownie rozpływa się w ustach, przenosząc nas w kulinarną podróż w czasie.

W ofercie Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin znajdziemy także Kiełbasy Kruche dostępne w wersji drobiowej i wieprzowej. Obydwa rodzaje kiełbas zostały wyprodukowane wg specjalnych, jedynych w swoim rodzaju receptur, z użyciem aromatycznych przypraw, także bez dodatku fosforanów. Wyjątkowa kruchość tych kiełbas i ich walory smakowe sprawią, że z pewnością znajdą się w gronie przysmaków, po które chętnie będziemy sięgać każdego dnia.
Produkty z linii Kruche z Chrzanowa wyróżniają się spośród innych dostępnych wędlin na rynku niepowtarzalnym smakiem i aromatem, ale przede wszystkim charakterystyczną kruchością i wysoką mięsnością. W swojej kategorii nie mają sobie równych. Można je spożywać tradycyjnie do kanapek, na śniadanie, kolację lub używać, jako dodatek do innych dań, takich jak sałatka. Produkty Kruche z Chrzanowa będą także idealną propozycją na Wielkanocny, świąteczny stół.

Wszystkie nowości z linii Kruche z Chrzanowa dostępne są w wygodnych, opakowaniach typu flowpack lub pakowane vacum. Kiełbasy Kruche z Chrzanowa dostępne są w porcjach o wadze ok 1,2 kg do sprzedaży w kanale tradycyjnym albo w paczkach o wielkości 0,6 kg przeznaczone do dystrybucji w kanale nowoczesnym. Szynka Krucha z Chrzanowa w sprzedawana jest w całości w 2 kg opakowaniach i konfekcjonowana w kawałkach o wadze ok 0,5 kg przeznaczonych do dystrybucji w kanale nowoczesnym.

CHMW to miejsce, w którym wędliny tworzone są z pasją i wyjątkowym wyczuciem. Cała produkcja Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin odbywa się w oparciu o systemy bezpieczeństwa HACAP, IFS, BRC, ISO 9001: 2008 i ISO 22 000: 2005

Chrzanowska Manufaktura Wędlin

Komentarze (6)

drobina

9 lat temu

Na widok takich wędlin leci ślinka:-X Coraz więcej firm wraca do starych oryginalnych receptur:-) Pychotka!

Mindi

9 lat temu

Bardzo smakowita wędlinka, muszę taką kupić na świąteczny stół, będzie przysmakiem i ozdobą. Cenię sobie firmy, które dbają o zdrową żywność, staram się takie kupować. Próbowałam już wędlin z Chrzanowa i mogę potwierdzić, że były bardzo smaczne i aromatyczne.

dulcynea

9 lat temu

Przeczytałam artykuł z przyjemnością, bo chcemy jeść zdrową żywność .
Na zdjęciach również wygląda bardzo apetycznie. Muszę rozejrzeć się za wędlinami z Chrzanowa:-)

pati25

9 lat temu

Smaczny artykulik 🙂 Wędliny z Chrzanowa są produkowane bez chemicznych dodatków,co bardzo się chwali.Bo przecież chcemy taką żywność kupować

Tess

9 lat temu

Smacznie wygląda ta wędlina z Chrzanowa. Dobrze gdy firma dba o normy i nie wykorzystuje dużo chemicznych dodatków do potraw.

Zostaw komentarz