Kultura Styl życia

Niewierna – Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Niewierna Anna Fiałkowska-Niewiadomska

Niewierna stanowi pierwszy tom z cyklu Siostrzane dusze. Książka Anny Fiałkowskiej-Niewiadomskiej okazała się świetną lekturą, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejną część. To historia, która tak bardzo intryguje, że nie sposób się od niej oderwać.

Sukces zawodowy męża i żony nie zawsze idzie w parze

Amelia Widomska to dobra i kochająca żona. Kobieta odniosła ogromny sukces zawodowy, gdy jej książki trafiły na listy bestsellerów. Niestety, jej mąż, Artur, całkowicie oddaje się prowadzeniu własnej firmy. Nijak nie wspiera żony, która jeździ na spotkania promocyjne. W drodze na jedno z nich wpada na Piotra Kownackiego, popularnego aktora, który także nie dogaduje się ze swoją żoną, której nie udało się zrobić kariery aktorskiej.

W małżeństwach obojga nie dzieje się najlepiej. Pierwsze spotkanie wprawdzie nie kończy się jakoś spektakularnie, każde zmierza w swoją stronę. Amelia na spotkanie autorskie, a Piotr kupuje w centrum handlowym jej książkę, którą szybko pochłania.

Zakazane uczucie

Niespodziewanie rodzi się wzajemna fascynacja, każde kolejne spotkanie nasila rodzące się uczucie między Amelią a Piotrem. Tych dwoje odczuwa też do siebie silny pociąg fizyczny. Wprawdzie Amelia odczuwa wyrzuty sumienia, ale dzięki Piotrowi ponownie czuje się atrakcyjną kobietą. Nie zamierza rezygnować z bycia adorowaną. Nieoczekiwanie para zostaje przyłapana na czułościach. Jej zdjęcie trafia do prasy. Amelia rozstaje się z mężem, który i tak ją zdradzał. Tymczasem Piotr ma poważne problemy z Renatą. Jak potoczą się ich losy? Czy miłość zwycięży?

Czy miłość wszystko usprawiedliwia?

Niewierna to opowieść o zakazanym uczuciu, które pojawia się znienacka i zmienia dotychczasowe życie aż czterech osób. Czy zawsze warto iść za głosem serca? Anna Fiałkowska-Niewiadomska usiłuje znaleźć odpowiedź na to pytanie w powieści Niewierna.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz