Nietypowe sposoby na mocny orgazm i wspaniały seks

0
49
sposoby na mocny orgazm

Wydaje ci się, że orgazm gwarantuje odpowiednia pozycja i umiejętności partnera? To błąd. Wbrew pozorom te dwa czynniki nie mają większego wpływu na erotyczną rozkosz, jakiej doświadczamy. Przedstawiamy nietypowe sposoby na mocny orgazm.

Pisz pikantne wiadomości

Wykazano, iż kobiety, które potrafią wysłać do swojego partnera pikantną wiadomość, cieszą się lepszym życiem erotycznym.  U pań wszystko bowiem zaczyna się w głowie. Dzięki erotycznym SMS-om wprawiają się w stan podniecenia i oczekiwania na wielki finał. Poza tym mogą w ten sposób okazać partnerowi, na co mają ochotę tej nocy. Np.,  że marzy im się czuły seks lub szybki numerek.

Jasna komunikacja

Kobiety, które mówią wprost, czego oczekują, co im sprawia przyjemność, jak lubią być dotykane, mają lepsze życie seksualne. Jednocześnie ich partnerzy również czerpią większą satysfakcję z erotycznych igraszek.  W końcu nie muszą się głowić, co lubi ich kochanka i kiedy czuje się szczęśliwa.  Mają to prosto wyłożone.

Bądź pewna siebie

Kobieta, która jest pewna siebie, zna swoją wartość, nie wstydzi się swojego ciała. W jego ramionach postaraj się zapomnieć o wszystkich kompleksach. To bardzo pomoże ci otworzyć się na erotyczne igraszki i czerpać z nich większą przyjemność. Nie zastanawiaj się nad oponką na brzuchu, wielkością biustu czy pupy. Skoro on chce iść z tobą do łóżka, to znaczy, że podniecasz go taka, jaka jesteś.

Dobra relacja między wami

Jeśli między wami jest źle, nie potraficie ze sobą rozmawiać, w ogóle nie spędzacie razem czasu, nie umiecie razem żartować, to seks będzie kiepski. Wszelkie urazy, każda nagromadzona złość musi wreszcie znaleźć ujście. Poza tym, gdy jesteś zła na swojego partnera, nie ufasz mu tak jak dawniej i trudniej ci skupić się na czystej przyjemności płynącej z seksu. Spróbujcie zatem naprawić to, co szwankuje w waszej relacji, a dopiero później dążcie do seksu.

Skup się tylko na seksie

Nie myśl o kłótni z koleżanką, problemach w pracy etc.  Skup się na swoim partnerze, spróbuj z nim być tylko tu i teraz. Niech przez moment nie liczy się nic oprócz waszej bliskości i intymności. Skup się na wzajemnych pieszczotach. Masz w końcu przed sobą ukochanego faceta, który bardzo mocno cię podnieca. Ciesz się tą chwilą.

Zwróć uwagę na swoją anatomię

Kobiety często w ogóle nie zdają sobie sprawy, że odległość między łechtaczką a ujściem przewodu moczowego. Jeśli jest mniejsza niż 2 cm, to jesteś szczęściarą. Jeśli natomiast jest większa, podczas penetracji musisz pamiętać o stymulacji ręką łechtaczki. Inaczej nie osiągniesz orgazmu.  Z powodów anatomicznych jest to utrudnione.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ