Kultura Styl życia

Nietypowa Matka Polka. Kalendarz 2020 – Anna Szczepanek

Nietypowa Matka Polka. Kalendarz 2020

Anna Szczepanek znana jako Nietypowa Matka Polka  napisała książkę, która stała się bestsellerem. Jej fanpage śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób.  Anna Szczepanek zyskała sławę, pokazując, że nie zawsze trzeba być ideałem i mieć perfekcyjnie wypucowane mieszkanie. Każda z nas ma prawo do gorszych dni i negatywnych emocji. Nietypowa Matka Polka. Kalendarz 2020 to nietypowa publikacja, która powstała na życzenie fanów. Razem z Anną Szczepanek przetrwasz cały rok w dobrym nastroju, pomimo wyzwań, jakie przygotował dla ciebie los.

Kobieta łącząca z powodzeniem kilka ról

Anna Szczepanek ma czterech synów i urocze zwierzaki. Mimo to świetnie łączy pracę felietonistki, żony i matki.  Autorka kalendarza uważa, że najważniejsza jest dobra organizacja czasu. Planując swój dzień w sposób staranny, wykonamy znacznie więcej zadań, niż wydawało nam się, że jesteśmy w stanie zrealizować.

Podejdź z radością do życia

Nietypowa Matka Polka nakłania nas, abyśmy nabrały zdrowego dystansu do życia, nie stresowały się drobiazgami bez znaczenia, na które nie mamy wpływu.  W naszej codzienności nie może zabraknąć poczucia humoru, które potrafi obrócić wisielczy nastrój w dobre samopoczucie.

Łatwiejsze planowanie dnia

Kalendarz 2020 ma pomóc wszystkim kobietom zaplanować dzień, dziś większość z nas ma sporo na głowie, przez co czasem zapominamy o niektórych rzeczach. W związku z tym pewne sprawy lepiej sobie zapisać w terminarzu, aby nam nie umknęły.  Nietypowa Matka Polka. Kalendarz 2020 ma też wywołać uśmiech na naszej twarzy podczas czytania felietonów i cytatów zamieszczonych w publikacji. Terminarz jest pięknie wydany i zawiera miejsca na notatki, plan dnia oraz przypomina nam o nietypowych świętach, w tym Międzynarodowym Dniu Kota.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz