Kultura Styl życia

Niepiękna – Madeline Sheehan

Niepiękna Madeline Sheehan

Po sukcesie powieści erotycznej pt. Niepokorna, Madeline Sheehan przychodzi do nas z drugim tomem cyklu o bractwie motocyklowym. Czy Niepiękna ma szanse powtórzyć sukces pierwszej części?  O czym opowiada ta książka?

Niepiękna – opowieść  o trudnej miłości

Danielle West jest córką Deuce`a, głównego bohatera powieści Niepokorna.  Dziewczyna zdecydowanie wyróżnia się na tle innych dziewczyn z klubu motocyklowego.  Danielle jest nie tylko bardzo ładna, ale przede wszystkim miła i spokojna. Można wręcz odnieść wrażenie, że wywodzi się z zupełnie innego środowiska i nie ma nic wspólnego z bractwem.

Z kolei Erik Jacobs, ksywa Ripper, pracuje jako sierżant w klubie ojca Danielle. Tych dwoje dzieli spora różnica wieku. Ripper jest starszy od Danny aż o 14 lat. Na dodatek jego twarz i ciało pokrywają szpetne blizny.

 

Madeline Sheehan – mistrzyni kreowania wyrazistych postaci

Choć można by spodziewać się, że Niepiękna okaże się zwykłym romansem z elementami powieści erotycznej, to w rzeczywistości nie brakuje w niej brutalności i bohaterów przepełnionych nienawiścią.  To historia dla osób, które lubią mocne, wyraziste postaci i nie przeszkadzają im wulgaryzmy zamieszczone w tekście w celu wprowadzenia ekspresji.

Madeline Sheehan w powieści Niepiękna po raz kolejny osadza akcję w środowisku motocyklistów.  Nie jest to z pewnością historia, której akcja rozgrywa się w atmosferze sielanki.  Sięgając po powieść Niepiękna, warto mieć świadomość, że na jej kartach znajdziemy ból, ale też miłość, która narodzi się podczas niespodziewanego spotkania. Choć życie nie będzie rozpieszczało głównych bohaterów, to drugi tom o klubie motocyklowym niewątpliwie zasługuje na uwagę. Wszak nasza rzeczywistość rzadko przypomina sceny z bajek. Sporo w niej przeszkód i piętrzących się problemów, niemniej w życiu każdego z nas często przytrafiają się też piękne chwile, które niczym słońce rozpromieniają nasze dni.

 

Powieść erotyczna idealna na Walentynki

Niepiękna to powieść erotyczna, zatem znajdziemy na jej kartach opisy miłosnych uniesień, które są tak plastycznie przedstawione, że bez większego trudu możemy je sobie wyobrazić. To książka o naszych pierwotnych pragnieniach, sensualności i miłości, której nie sposób zaplanować.  Niepiękna stanowi idealną lekturę na Walentynki, które zbliżają się wielkimi krokami.

Irmina Cieślik

Komentarze (4)

Lidiena

4 lata temu

Powieści erotyczne, jeśli są ciekawie napisane, mogą stanowić przyjemną lekturę. Dałabym szansę „Niepięknej”, może nadarzy się ku temu okazja.

dulcynea

4 lata temu

Nie lubię takich książek , więc ich nie czytam.
Wiem , że cieszą się dużym zainteresowaniem . To dobrze każdy powinien czytać co lubi i co mu się podoba.

Zostaw komentarz