Medycyna estetyczna Nowa Ja

Nieinwazyjne liftingi – nowoczesna technologia pozwalająca cofnąć czas

nieinwazyjne-liftingi-nowoczesna-technologia-pozwalajaca-cofnac-czas

Opóźnienie procesu starzenia i lifting skóry bez użycia skalpela są możliwe. Poznaj nowości na światowym rynku.

Z wiekiem skóra starzeje się, traci elastyczność, staje się wiotka, pojawiają się zmarszczki, a owal twarzy zmienia się. To naturalny proces, za który odpowiada zmniejszenie ilości włókien kolagenowych i zmiana ich struktury (z biegiem czasu stają się one coraz bardziej rozciągnięte i poskręcane) oraz zmniejszeniem aktywności fibroblastów, czyli komórek tkanki łącznej odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Jednak skóra może utracić swój młody wygląd nie tylko w wyniku starzenia. Często odpowiedzialne są za to także zmiany hormonalne, przebyta ciąża lub gwałtowna utrata wagi. Choroby lub drastyczne diety mogą powodować, że bardzo szybko chudniemy, podczas gdy nasza skóra zachowuje swoją objętość. I kiedy tracimy kilogramy, nie jest już ona tak gładka jak kiedyś.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna jest w stanie zatrzymać te negatywne procesy i przywrócić skórze naturalny, młody wygląd. Co więcej, dzięki postępowi technologii osiąga ten cel za pomocą metod bezpiecznych i nieinwazyjnych.

Badania kliniczne dowodzą, że w walce o zachowanie młodej i zdrowej skóry najskuteczniejsze są fale radiowe, które ogrzewają głębokie warstwy tkanki, zwiększając jej napięcie i elastyczności,
oraz ultradźwięki, które z kolei skutecznie stymulują fibroblasty i tym samym sprawiają, że zaczynają one produkować nowy kolagen.

Klinika Medycyny Estetycznej La Perla proponuje swoim pacjentom dwa urządzenia wykorzystujące energię ultradźwięków i fal radiowych, które pozwalają osiągnąć widoczny, porównywalny z metodami chirurgicznymi efekt liftingu bez użycia skalpela, w trakcie zaledwie godzinnego zabiegu.

La Perla

Opóźnienie procesu starzenia i lifting skóry bez użycia skalpela są możliwe. Poznaj nowości na światowym rynku.

Thermage CPT to urządzenie stosujące do głębokiego termoliftingu fale radiowe, które zapewniają ujędrnianie skóry ciała i twarzy oraz górnych i dolnych powiek. Thermage ma wszechstronne zastosowanie – oprócz napinania i konturowania twarzy, szyi i dekoltu, kształtuje również sylwetkę oraz w widoczny sposób zmniejsza cellulit na udach, pośladkach czy brzuchu.

Ulthera z kolei, wykorzystująca energię ultradźwięków, służy do bezinwazyjnego liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu. W efekcie tego zabiegu skóra zostaje widoczne odmłodzona. Znacznemu spowolnieniu ulega także naturalny proces starzenia się jej komórek. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, takich jak policzki, linia żuchwy czy podbródek.

Zaletą obu tych nowoczesnych urządzeń jest również to, że w przeciwieństwie do zabiegów laserowych starszej generacji można je stosować na każdym kolorze i typie skóry, także wrażliwej. Ponadto nie wymagają one okresu rekonwalescencji – pacjent od razu po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności.

Zabiegi dostępne w Klinice La Perla

tel. 22 353 55 53

www.la-perla.pl

La Perla

Komentarze

pati25

9 lat temu

Interesujące zabiegi.Przypuszczam,że są to drogie zabieg i nie na każdą kieszeń.Ale dzięki tym zabiegom nasza twarz byłaby młodsza ;););)

Zostaw komentarz