Kultura Styl życia

Niegrzeczny szef – Whitney G.

Niegrzeczny szef

Whitney G. ma na swoim koncie świetne romanse, które trzymają w napięciu do ostatniej chwili. Niegrzeczny szef doskonale wpisuje się w dotychczasowy styl pisarki, która lubi sięgać po dobrze znane motywy, po czym zaskakiwać czytelnika ich rozwinięciem.

Szef wydawnictwa pozbawiony uczuć

Michael pracuje jako dyrektor jednego z czołowych nowojorskich wydawnictw. Znany jest z tego, że jego urok osobisty działa na wiele kobiet. Podobnie jak władza i pieniądze, jakie czerpie ze swojej prestiżowej pracy. Nic dziwnego, że Michael nie może narzekać na brak zainteresowania kobiet. Chętnie korzysta z okazji, które same pchają się w jego ręce. Seks dla Michaela stanowi zaspokojenie fizjologicznej potrzeby. Nie patrzy na takie aspekty jak miłość, przyjaźń czy bliskość. Nie zważa na uczucia kobiet, z którymi sypia.

Kompetentna pracownica

Michael musi jednak zerwać z etykietą playboya, gdyż ta psuje jego wizerunek zawodowy. Po tym, jak mężczyzna zatrudnił kobietę, która nie potrafiła przeczytać kilku książek, musi zweryfikować swoje podejście. Gdy w jego wydawnictwie zatrudnia się Mya, robi się naprawdę ciekawie.

Kobieta z ambicjami

Ta kobieta nie jest taka jak jej poprzedniczki. Ma ambitne plany i pragnie zdobywać kolejne szczeble kariery zawodowej dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz posiadanym kompetencjom. Nie interesuje ją szybki awans przez łóżko.

Gdy arogancja szefa staje się irytująca

Mya nie cierpi Michaela, ponieważ przeszkadza jej jego arogancja. Szef nie potrafi nigdy podziękować pracownikowi ani go o nic poprosić. Mya zdaje sobie sprawę, że w takich warunkach nie będzie potrafiła długo pracować. Postanawia rozejrzeć się za nową pracą. Michael nie zamierza jej tak łatwo wypuścić ze swojej firmy. Między Myą a szefem zaczyna iskrzyć. Jednak główna bohaterka cały czas pokazuje pazurki, co czyni ją w oczach Michaela jeszcze bardziej atrakcyjną.

Idealna lektura na weekend

Niegrzeczny szef to jedna z tych książek, które czyta się naprawdę szybko. Wartka i ciekawa akcja, niewielka objętość – wszystko to sprawia, że książka Whitney G. stanowi idealne rozwiązanie na wolne, wiosenne popołudnie, gdy chcemy zrelaksować się po pracy. Jeśli Niegrzeczny szef przypadnie ci do gustu, to mamy dobrą wiadomość. Jest to pierwszy tom cyklu, zatem niebawem doczeka się swojej kontynuacji.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz