Seks

Niegrzeczne fantazje erotyczne kobiet

niegrzeczne fantazje erotyczne kobiet

Kobiety mają nieco inne fantazje erotyczne niż mężczyźni. Rzadko marzą o brutalności, dużą częściej o rzeczach bardziej przyziemnych, w których facet w delikatny sposób okazuje swoją dominację. Przedstawiamy niegrzeczne fantazje erotyczne kobiet.

Chcę być solidnie przelizana

Niektóre kobiety marzą o tym, by zostać przez mężczyznę przelizane podczas francuskich pocałunków w trakcie gry wstępnej i nie tylko. To bardzo je podnieca. Często zdarza się, że pierwszy pocałunek faceta jest właśnie taki. Zachłanny, dominujący i mokry. Chodzi o to, by częściej go powtarzał, zwłaszcza w sytuacjach intymnych. Niech ten długi, namiętny pocałunek trochę potrwa, wtedy kobieta stanie się przyjemnie mokra na dole i podczas stosunku będziecie mieli świetny poślizg.

Spontaniczny seks od tyłu

Kobiety marzą o tym, że wchodzą do pokoju, w którym przed chwilą spędzały czas ze swoim facetem, a ten przygarnia je do siebie władczym gestem i zaczyna całować w usta. Po chwili dotyka je po całym ciele i zaczyna rozbierać, a potem kocha się z nimi od tyłu na stojąco. Jest czuły, namiętny, pamięta o grze wstępnej i prezerwatywie, ale jest w tym także dużo spontaniczności i elementów zaskoczenia.

Chcę, żeby napisał mi, jaką bieliznę mam założyć

Kobiety lubią taką pikantną, ale zarazem kulturalną korespondencję. Chciałyby, aby facet napisał: załóż dziś koronkową bieliznę, włóż na siebie czerwony komplet, ubierz gorset. To miłe uczucie stroić się dla ukochanego i spełniać fantazje swojego kochanka. Jednocześnie takie sugestie rozbudzają kobiece pożądanie. Może więc warto czasem puścić wodze wyobraźni i napisać jej parę słów nt. bielizny?

Pocałunki i lizanie piersi

Kobiety często wstydzą się do tego przyznać, ale chciałyby, aby mężczyzna całował i lizał je po piersiach. To bardzo unerwiona część ciała, która może zwiększać swoją objętość w wyniku podniecenia będącego efektem dobrej stymulacji. W związku z tym warto poświęcić kobiecym piersiom trochę uwagi w ramach gry wstępnej. Obserwacja narastającego podniecenia to w końcu przyjemne zajęcie. Pocałunki i lizanie sutków to delikatne pieszczoty, nic dziwnego, że kobiety tak ich pragną, bo to właśnie one najsilniej podniecają, nierzadko doprowadzając do orgazmu.

Pocałunki zmierzające z góry do łechtaczki

Zaczynasz od francuskich pocałunków, potem całujesz szyję, ramiona, piersi, brzuch, schodzisz coraz niżej aż do łechtaczki, po czym całujesz uda i wracasz do ust. Takie droczenie się i niegrzeczne pocałunki silnie podniecają kobiety. Często w powieściach erotycznych można znaleźć opisy scen, w których główny bohater nie dąży do penetracji, lecz całuje swoją wybrankę po całym ciele.

Dodaj komentarz