Kultura Styl życia

Niegrzeczna miłość – Anna Bellon, Ludka Skrzydlewska i inni

Niegrzeczna miłość

Niegrzeczna miłość to zbiór opowiadań idealnych na zbliżające się Walentynki. Znajdziemy w nim historie napisane przez najpopularniejszych autorów romansów oraz powieści erotycznych. Wśród pisarzy, którzy dołożyli swoją literacką cegiełkę do książki Niegrzeczna miłość, znajdziemy m.in. Annę Bellon, Ludkę Skrzydlewską, Vi Keeland, Penelope Ward oraz Alicję Skirgajłło. Dlaczego warto sięgnąć po ten tytuł?

Opowiadania pełne miłości

Poszczególne opowiadania różnią się między sobą fabułą oraz stylem. Jednak łączy je jedno – miłość, która rozgrzewa serca w chłodne, zimowe dni. Nie brakuje też wysmakowanych scen erotycznych, które rozbudzają wyobraźnię, a jednocześnie idą w parze z gorącym uczuciem. To nie jest książka ociekająca brutalnością, wręcz przeciwnie. Niegrzeczna miłość przypadnie do gustu także romantyczkom.

Czy blizna na twarzy pozbawia szansy na miłość?

W opowiadaniu Ludki Skrzydlewskiej poznajemy Amelię. To pracownica korporacji, która na co dzień stara się być niewidzialna dla innych. Skrupulatnie wykonuje swoje obowiązki, a do biura zakłada workowate ubrania, które nie rzucają się w oczy. Amelia nie chce, aby ludzie spoglądali na nią z obrzydzeniem i dezaprobatą. Choć kobieta ma świetną sylwetkę, to wstydzi się swojej twarzy oszpeconej przez bliznę. Stanowi ona pamiątkę po wypadku samochodowym, który spowodowała. Amelia ma do siebie ogromny żal o to, że przez swoją nieuwagę zaprowadziła matkę na wózek inwalidzki. Firmowy wyjazd integracyjny zahacza o Walentynki. Tego dnia ma odbyć się impreza, na której każdy ma się zjawić w przebraniu. Amelia postanawia wykorzystać tę okazję. Zakłada maskę, aby ukryć bliznę, której się wstydzi oraz seksowny strój podkreślający atuty jej kobiecej sylwetki. Jej figura przykuwa uwagę Marcela, przełożonego młodej kobiety. Amelii udaje się spędzić namiętną noc z tym przystojnym mężczyzną. Jak potoczą się jej dalsze losy?

Czy można zaufać muzykowi, który co wieczór wychodzi z inną kobietą?

Anna Bellon opisuje historię młodej barmanki, która uciekła do Warszawy z rodzinnej miejscowości. Zamieniła pracę nad doktoratem z filologii polskiej na obsługę gości lokalu. Młoda kobieta świetnie odnajduje się w tej roli. W pubie, w którym pracuje, gra zespół składający się z młodych chłopaków. Jego wokalista nie wzbudza w głównej bohaterce pozytywnych emocji.  Postrzega go jako bawidamka, który nie przepuści żadnej ze swoich licznych fanek. Za każdym razem widzi, jak wychodzi on z lokalu w towarzystwie innej kobiety. Gdy pewnego dnia wokalista zespołu staje w obronie barmanki, ta opatruje mu ranę, co kończy się namiętnym pocałunkiem. Jak potoczy się historia tych dwojga? Czy dla chłopaka to kolejna kobieta, którą trzeba uwieść, aby móc pochwalić się nią na długiej liście swoich dotychczasowych zdobyczy?

Książka z odrobiną pikanterii idealna dla romantyczek

Niegrzeczna miłość to książka, w której każde opowiadanie wciąga od pierwszej do ostatniej strony. Nie ma tutaj miejsca na słabsze historie, które są mniej intrygujące. To pozycja obowiązkowa dla każdej romantyczki, która lubi opowiadania doprawione odrobiną pieprzu;)

Komentarze (4)

alibabka

2 miesiące temu

Najbardziej zaintrygował mnie ten muzyk co chwilę wychodzący z inną kobietą. Ciekawe, czy taki z niego donżuan:)

Zostaw komentarz