Powinnaś wiedzieć, że... Seks

Nie idź z nim do łóżka jeśli…

nie idź z nim do łóżka

Seks jest sprawą intymną i indywidualną. Dostarcza nam wiele przyjemności, ale może okazać się także niebezpiecznym narzędziem. Kobiety podchodzą do seksu dość emocjonalnie, a z mężczyznami różnie to bywa, dlatego nie idź z nim do łóżka jeśli…

Seks pod presją

Pod presją robimy rożne rzeczy, często niezgodne z naszymi zasadami i przekonaniami. Nikt nie powinien zmuszać nas do niczego. Mamy przecież wolną wolę i potrafimy wybierać to, co jest dla nas dobre. Kobiety idą do łóżka pod presją faceta. Groźba rozpadu związku jest tak silna dla niektórych pań, że zrobią wszystko, by tylko zatrzymać faceta przy swoim boku. Często facet ten okazuje się być typowym dupkiem, któremu zależy tylko na fizyczności. Na szczere uczucie nie mamy co liczyć, skoro nasze „wymarzonemu facetowi” zależy tylko na seksie. W miłości liczy się coś znacznie więcej. Nie róbmy więc nic, na co nie mamy ochoty, tylko by ratować związek, który trudno nazwać szczerą i trwałą relacją.

Z zemsty na eks

Niektóre kobiety z pewnością znają to własnego doświadczenia. Seks z zemsty nie załatwi naszych problemów i nie spowoduje, że nasz byłby partner postanowi do nas wrócić. Nie z facetami takie numery. Decydując się na seks z przyjacielem naszego byłego, mamy w myślach chęć zemsty. Chcemy, by ta druga strona zobaczyła, że świetnie się bawi, także jego kosztem. Nie dość, że jest to dość bolesny cios, to w żadnym wypadku nie świadczy dobrze o kobiecie. Takim ruchem możemy zniszczyć cudzą przyjaźń. Nie idź z nim do łóżka dla zemsty czy próby odzyskania straconego faceta. Nie tędy droga. Po rozstaniu kobiety często chcą udowodnić, że radzą sobie, co może być przedstawione tylko na pokaz. W efekcie szaleją na imprezach, co skutecznie dokumentują na portalach społecznościowych, by byłego choć odrobinę zabolało. Zachowanie tego typu nie przystoi dojrzałej kobiecie.

Chcesz, by Cię pokochał

Seks jest dla kobiet związany z emocjami. Mężczyźni nie podchodzą do niego aż tak uczuciowo jak kobiety. Dla nich przespanie się z kobietą może być tylko zaliczeniem kolejnej. Wcale nie muszą iść do łóżka z miłości. Panie mają inne zdanie i często decydują się na seks, bo wierzą, że po upojnej nocy mężczyzna całkowicie straci dla nich głowę. Być może na ekranie kina czy stronach powieści owszem, ale w prawdziwym życiu wygląda to nieco inaczej. Do zakochania może dojść na długo przed czy po zbliżeniu. Seks może jedynie scalić relację, która już się w jakiś sposób rozwinęła, ale nie jest metodą na ekspresowe zakochanie. Miłość wiąże się nie tylko z fizycznością, to coś znacznie głębszego. Nie idź z nim do łóżka, jeśli chcesz by facet cię pokochał. Skoro nie zobaczył w tobie wyjątkowej kobiety, z którą chciałby stworzyć trwały związek, nawet najlepszy seks w życiu tego nie zmieni.

seksNigdy nie idź z nim do łóżka, jeśli nie jesteś pewna, czy rzeczywiście tego chcesz. Traktując drugą stronę poważnie, oczekujemy tego samego. Rzeczywistość bywa  jednak okrutna i nieprzemyślany seks może okazać się dla nas bolesną porażką. Zanim zaczniemy żałować swoich czynów, zastanówmy się czy warto i czy to rzeczywiście dobra droga.

Katarzyna Antos

Komentarze (6)

pati25

6 lat temu

My kobiety traktujemy seks bardzo poważnie.Chcemy czerpać z niego przyjemność i przeżywać tę przyjemność z ukochanym mężczyzną.Idźmy do łóżka tylko z mężczyzną,którego uczuć jesteśmy pewne a nie po to,aby go zatrzymać.Czy też z zemsty na byłym partnerze.I to czy pójdziemy do łóżka czy też nie to musimy tego same chcieć a nie,że nas ktoś zmusza

Aneta

6 lat temu

A ja mysle, ze to jednak zależy troche od kobiety. Jeśli ktos nam się podoba, oboje mamy ochotę na seks, jesteśmy wolni i nikt inny na tym nie ucierpi, to czemu nie, nawet jeśli nie planujemy wspólnego życia. Jeśli jednak w nas tkwi choć kropelka nadziei, ze bedzie z tego coś wiecej, a wiemy, ze po nim niczego poza seksem spodziewać się nie można, to nie ma to zadnego sensu…

Mindi

6 lat temu

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, jak także tak myślę. Kochajmy się tylko z mężczyznami, którzy nas kochają i to ze wzajemnością 🙂 Nie ma innego powodu aby się przed kimkolwiek otwierać.

filodendron

6 lat temu

Mężczyźni zupełnie inaczej przeżywają seks, nie ma dla nich znaczenia uczuciowego. A kobiety wiadomo, my jesteśmy uczuciowe, kochamy, tęsknimy.No i oczywiście na tym źle wychodzimy, dlatego nie należy iść do łózka z mężczyzną , który nas nie kocha, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Tess

6 lat temu

Napiszę szczerze kobietom, nie idź do łóżka z mężczyzną, którego nie kochasz i nie chcesz z nim spędzić życia. To nie sport. Kobiety z takich spotkań wychodzą zawsze skrzywdzone.

Zostaw komentarz