Seks

Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka

Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka

Mężczyźni często uważają, że o ich wartości jako kochanka decyduje doświadczenie. To błędne przekonanie, z którym kobiety się nie zgadzają. Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka.

Kobiety do seksu podchodzą w inny sposób niż mężczyźni, można się o tym przekonać, czytając poradniki Zbigniewa Lwa-Starowicza. To wartościowa lektura poparta badaniami naukowymi i która zarazem zgadza się z tym, co czuje większość z nas.

Odpowiedni facet to najważniejszy punkt

Co najczęściej odbiera kobietom ochotę na seks? Niestety, chodzi tutaj o osobę partnera.  Jak zauważa Lew-Starowicz, nie ma kobiet oziębłych, są tylko takie, które trafiły na nieodpowiedniego mężczyznę. Panie, które kiedyś nie miały najmniejszej ochoty na erotyczne igraszki, często odkrywają w sobie boginię seksu, gdy trafią na właściwego mężczyznę. Faceta, któremu ufają, który jest dla nich ważny, którego dotyk, zapach i smak są szalenie pociągające. Który ma w sobie to coś.  Jeśli kobieta ma ochotę na seks z tobą i sama go inicjuje, możesz być pewny, że jesteś dla niej odpowiednim mężczyzną. A to zdarza się naprawdę rzadko.

Doświadczenie nie daje kobiecie emocji

Co z tego, że mężczyzna wie, jak penetrować kobietę i doprowadzić ją do orgazmu, skoro nie dostarcza jej żadnych emocji? Seks z nim jest bezpłciowy, mechaniczny i nudny. Nic nie wnosi do życia kobiety.  Nie trzeba mieć doświadczenia, by dostarczać kobiecie emocji.

Ona chce czuć się pożądana

Dlatego lubi, gdy nagle mocno ją przytulasz, całujesz w usta i zaczynasz dotykać jej po całym ciele. Robisz to dynamicznie, jakbyś był nienasycony. Kobiety pragną czuć się pożądane i atrakcyjne. Lubią komplementy podczas seksu, ale też namiętną grę wstępną i szybkie tempo podczas zbliżenia.

Ona chce czułości

Nie musisz mieć doświadczenia, by ją przytulać, całować i dotykać po całym ciele. Liczy się tylko to, że chcesz to zrobić i starasz się to robić tak, aby jej było przyjemnie.  Kobiety uważają, że czułość jest najlepszą przyprawą, która czyni seks udanym.

Ona chce bliskości

Dlatego przytulaj ją jak najwięcej, w tym także po seksie, dla niej to szalenie ważne. Jak widać, to też możesz zrobić, nie mając żadnego doświadczenia. Tu nie ma co nie wyjść. Po prostu ją mocno obejmujesz i pozwalasz się głaskać i całować.

Ona marzy o namiętności i żywiołowości

Nawet gdybyś miał dojść przed nią, zapewnij jej żywiołowy, dynamiczny seks, w którym jest mnóstwo namiętności i czułości, sporo pieszczot i nieskończenie wiele pożądania. To, że mocno na siebie napieracie podczas gry wstępnej i się ocieracie, jest dla niej takie pobudzające i ekstatyczne.

Ona chce zaangażowanego kochanka

Ona chce poczuć, że tobie zależy na tym, aby było jej dobrze, dlatego dbasz o grę wstępną, okazujesz jej czułość, namiętność i swoje pożądanie. Uwierz, najważniejsza jest twoja dobra wola. Ona wyczuje, czy jest szczera, czy udawana. Gdy zobaczy, że naprawdę chcesz, aby było jej przyjemnie, to będzie szczęśliwa.

Dodaj komentarz