Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka

Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka

Mężczyźni często uważają, że o ich wartości jako kochanka decyduje doświadczenie. To błędne przekonanie, z którym kobiety się nie zgadzają. Nie doświadczenie, lecz dobre chęci czynią z ciebie dobrego kochanka.

Kobiety do seksu podchodzą w inny sposób niż mężczyźni, można się o tym przekonać, czytając poradniki Zbigniewa Lwa-Starowicza. To wartościowa lektura poparta badaniami naukowymi i która zarazem zgadza się z tym, co czuje większość z nas.

Odpowiedni facet to najważniejszy punkt

Co najczęściej odbiera kobietom ochotę na seks? Niestety, chodzi tutaj o osobę partnera.  Jak zauważa Lew-Starowicz, nie ma kobiet oziębłych, są tylko takie, które trafiły na nieodpowiedniego mężczyznę. Panie, które kiedyś nie miały najmniejszej ochoty na erotyczne igraszki, często odkrywają w sobie boginię seksu, gdy trafią na właściwego mężczyznę. Faceta, któremu ufają, który jest dla nich ważny, którego dotyk, zapach i smak są szalenie pociągające. Który ma w sobie to coś.  Jeśli kobieta ma ochotę na seks z tobą i sama go inicjuje, możesz być pewny, że jesteś dla niej odpowiednim mężczyzną. A to zdarza się naprawdę rzadko.

Doświadczenie nie daje kobiecie emocji

Co z tego, że mężczyzna wie, jak penetrować kobietę i doprowadzić ją do orgazmu, skoro nie dostarcza jej żadnych emocji? Seks z nim jest bezpłciowy, mechaniczny i nudny. Nic nie wnosi do życia kobiety.  Nie trzeba mieć doświadczenia, by dostarczać kobiecie emocji.

Ona chce czuć się pożądana

Dlatego lubi, gdy nagle mocno ją przytulasz, całujesz w usta i zaczynasz dotykać jej po całym ciele. Robisz to dynamicznie, jakbyś był nienasycony. Kobiety pragną czuć się pożądane i atrakcyjne. Lubią komplementy podczas seksu, ale też namiętną grę wstępną i szybkie tempo podczas zbliżenia.

Ona chce czułości

Nie musisz mieć doświadczenia, by ją przytulać, całować i dotykać po całym ciele. Liczy się tylko to, że chcesz to zrobić i starasz się to robić tak, aby jej było przyjemnie.  Kobiety uważają, że czułość jest najlepszą przyprawą, która czyni seks udanym.

Ona chce bliskości

Dlatego przytulaj ją jak najwięcej, w tym także po seksie, dla niej to szalenie ważne. Jak widać, to też możesz zrobić, nie mając żadnego doświadczenia. Tu nie ma co nie wyjść. Po prostu ją mocno obejmujesz i pozwalasz się głaskać i całować.

Ona marzy o namiętności i żywiołowości

Nawet gdybyś miał dojść przed nią, zapewnij jej żywiołowy, dynamiczny seks, w którym jest mnóstwo namiętności i czułości, sporo pieszczot i nieskończenie wiele pożądania. To, że mocno na siebie napieracie podczas gry wstępnej i się ocieracie, jest dla niej takie pobudzające i ekstatyczne.

Ona chce zaangażowanego kochanka

Ona chce poczuć, że tobie zależy na tym, aby było jej dobrze, dlatego dbasz o grę wstępną, okazujesz jej czułość, namiętność i swoje pożądanie. Uwierz, najważniejsza jest twoja dobra wola. Ona wyczuje, czy jest szczera, czy udawana. Gdy zobaczy, że naprawdę chcesz, aby było jej przyjemnie, to będzie szczęśliwa.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ