Medycyna estetyczna Zmarszczki

Nici liftingujące – sposób na młodość

nici-liftingujace-sposob-na-mlodosc

Każda z kobiet pragnie jak najdłużej zachować nie tylko zdrowie, ale również i swoje piękno. Próbujemy powstrzymać upływ czasu, który niestety nie jest dla nas zbyt łaskawy.

Głębokie zmarszczki, lwie bruzdy i coraz bardzie wiotka skóra stanowią źródło kompleksów każdej kobiety. Pęd codziennego życia, niewłaściwa, stres i brak snu obijają się negatywnie na wyglądzie naszej cery. Niejednokrotnie wyglądamy na starsze niż w rzeczywistości. Czy aby zachować ładny wygląd od razu musimy „kłaść się pod nóż”?

Nowoczesna technologia

Okazuje się, że nie. Dzięki innowacyjnym niciom umieszczanym pod powierzchnią skóry, możliwe staje się skuteczne i nieinwazyjne zapobieganie wiotczeniu skóry w okolicy brwi, oczu, policzków żuchwy i szyi. Tradycyjny lifting z reguły pociągał za sobą dokuczliwe i bolesne efekty uboczne, zaś zabieg z wykorzystaniem nici jest całkowicie bezpieczny.

Natychmiastowa poprawa

Happy lift to nowy sposób na odzyskanie młodego wyglądu twarzy. Inaczej niż w tradycyjnym liftingu, nici Happy Lift nie wymagają zabiegów ze skalpelem i gwarantują natychmiastowy efekt. Pacjent przychodzi do kliniki rano i opuszcza ją tego samego dnia- ale już 10 lat młodszy!
Są to specjalne nici posiadające mikroskopijne haczyki o unikalnej długości oraz gęstości, które umożliwiają osiągnięcie efektu liftingu oraz ujędrnienia skóry, Zostają wprowadzone pod warstwę, skóry stając się „rusztowaniem” dla zwiotczałego naskórka. Efekt napięcia, podniesienia oraz ujędrnienia widoczny jest już zaraz po ukończeniu zabiegu.

Wprowadzone nici po 12-15 miesiącach od przeprowadzonego zabiegu ulegają naturalnemu rozpuszczeniu. Efekty utrzymują się 5-6 lat.

Zastosowanie

Przeprowadzanie zabiegu odmładzającego jakim jest Happy Lift, jest polecane osobom w wieku od 30 do 60 lat, które pragną cofnąć niekorzystny upływ czasu i jednocześnie uniknąć bolesnej oraz kłopotliwej interwencji chirurgicznej w tym zakresie.

Zabieg

Cały proces wszczepiania nici trwa bardzo krótko bo tylko 15-40 minut. Czas trwania jest uzależniony od ilości nici oraz miejsca oraz miejsca, w którym będą umieszczane. Nici stosowane np. w metodzie Happy Lift posiadają znak, jakość i bezpieczeństwa CE oraz pozwolenie na stosowanie tego produktu od Ministra Zdrowia i wielu innych władz oraz organizacji medycznych na całym świecie.

Największą ich zaletą jest brak jakichkolwiek widocznych pozostałości po przeprowadzonym zabiegu oraz skuteczność identyczna jak w przypadku metod tradycyjnych.

Natalia Herzog

Komentarze (7)

pati25

6 lat temu

Na pewno ten zabieg pomaga.Ale co potem , jak już się nie będzie powtarzać tego zabiegu…czy skóra nie zacznie starzeć się szybciej

drobina

6 lat temu

Emilly: no i dobrze, że nie korzystasz z tych „dobrodziejstw”. Na te nici to masz jeszcze czas – przynajmniej z dwadzieścia lat, a za dwadzieścia lat sobie pomyślisz: po diabła mi te nici, i tak fajnie wyglądam:-) 😛

Emilly27k

6 lat temu

Nie skorzystam z tego zabiegu, pomimo nowych technologi, a ja przekroczyłam próg 30 – jakby nie patrzył 1 rok temu:)

Mindi

6 lat temu

Ciekawie brzmi ten zabieg, wydaje się taki mniej inwazyjny i do tego nie ma widocznych śladów po zabiegu. Nie mam odwagi aby zdecydować się na poprawianie urody, ale zazdroszczę tym odważnym, ładnie wyglądającym kobietom 🙂

filodendron

6 lat temu

Buzia mi trochę opadła i pewnie takie nici by się przydały.Ale chyba raczej ich nie zastosuje bo sie boję :'(, ale chetnie zobaczyłabym kobiety po tym zabiegu.

drobina

6 lat temu

…a może się skuszę na te nici?:-X Żartowałam! Pewnie, że chciałabym zatrzymać młodość:-X ale myślę, że jakoś przeżyję moje zmarszczki (jak się pojawią) bez większych stresów:-X (woot)

Zostaw komentarz