Miłość i związki

Naucz się wykorzystywać okazje!

naucz się wykorzystywać okazje

Mężczyźni nie potrafią czytać między wierszami. Nie wychwytują aluzji i nie umieją wykorzystywać okazji, które majaczą na horyzoncie. Jesteś nieśmiałym facetem? Naucz się wykorzystywać okazje! To dla ciebie idealne rozwiązanie.

Ona pisze do ciebie

To jej odpisz, po czym pociągnij rozmowę, rozpoczynając inny temat. Gwarantujemy, że chętnie z tobą porozmawia. Kobiety często szukają pretekstów, by się odezwać do faceta. To często są sytuacje z życia wzięte, które stanowią dla nich doskonałą okazję do rozmowy. Wykaż się sprytem i przy okazji przejdź na inne tematy. Sam nie musisz nic robić, bo ona już się odezwała, to znaczy, że odpowiedź i rozmowę z nią masz gwarantowaną. Jak nie wiesz, o co pytać, bo czujesz się zaskoczony jej wiadomością, to zapytaj, a co dziś porabiasz?

Ona życzy ci udanego wieczoru

No to zaproponuj, aby do ciebie wpadła, to razem pooglądacie filmy, zjecie pizzę.  W ogóle istnieje bardzo wysoka szansa, że ona się zgodzi. Kobiety często życzą miłego wieczoru, świętowania itp., po cichu licząc, że je zaprosisz.  Trochę odwagi i tekst rzucony na luzie, a spędzicie razem czas.

Nawiązuj do tego, co już było

Jeśli np. byliście razem na dwóch częściach filmu, to gdy wychodzi trzecia, to zaproponuj jej wspólny wypad do kina.  Byliście razem na jakimś zlocie, jest kolejny, zapytaj, czy chce się z tobą zabrać. Istnieje duża szansa, że ci nie odmówi, a poza tym to nie brzmi jak propozycja randki, tylko dobrej zabawy.

Ona często do ciebie pisze

To znaczy, że bardzo jej się podobasz i chciałaby się spotkać, aby móc się do ciebie przytulić. Daj jej szansę.  Gdy napisze po raz kolejny, odpowiedz i zapytaj o plany na wieczór.  Jeśli jest wolna lub tylko idzie do koleżanki,  to zapytaj, czy późnym wieczorem nie chciałaby do ciebie wpaść na piwo lub film.  Pamiętaj, że nie przytulisz jej, jak się nie spotkacie, a ona może sama wyjść z propozycją, zwłaszcza jeśli wcześniej jej odmówiłeś kilka razy.

Spotykasz ją na ulicy

To rozpoczynasz rozmowę, proponujesz, że podejdziecie razem w jakąś stronę, oferujesz jej podwózkę lub spacer. Ona z pewnością ucieszy się z takiej spontanicznej propozycji, a wy spędzicie razem czas. Nie ryzykujesz przy tym odrzucenia, więc wrzuć na luz.

Życzenia

Obojętnie z jakiej okazji składa ci życzenia, możesz ją zaprosić na kawałek tortu, piwo, mały seans filmowy, pizzę. Krótko mówiąc: cokolwiek. Takiej okazji nie można przeoczyć. Zapraszasz na luzie, tak jak ludzi, którzy o tobie pamiętają w tym dniu.  Możecie spędzić wieczór tylko we dwoje, ale ważne jest to, że samo zaproszenie jest bardzo neutralne i nie wymaga od ciebie żadnego ryzyka.

Jedzie na zakupy, próbuje coś naprawić itp.

Zawsze możesz jej w takiej chwili zaproponować, że podwieziesz ją na zakupy albo proponujesz jej wsparcia przy wyborze koszuli do pracy. Jak próbuje coś naprawić albo ma zły humor, to możesz zaoferować swoją pomoc.  Kobiety są na lepszej pozycji, bo umieją wykorzystywać okazje. W ogóle nie przejmują się, co o nich pomyślisz, bo przecież korzystanie z okazji jest takie normalne;)

Dodaj komentarz